Yardım Client syserr questdeclare

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Thisbe

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Çözülmedi: şu hatayı alıyorum client syserrde bu ne ile alakalı olabilir herhangi bir şey de yazmıyor
Sysrr:
Unknown Server Command QuestDeclare hair 130 | QuestDeclare

Çözüldü
Sysr:
CMapOutdoor::Load - LoadMonsterAreaInfo ERROR

Son düzenleme:
game.py de QuestDeclare bunu aratın. Var mı yok mu kontrol edin. Eğer game.py de bu varsa, server tarafında eksiklik vardır. Bu komut eğer bir queste bağlı ise, quest aktif olmayabilir bundan dolayı da bu syserr düşebilir.
Quest klasöründe de bunu aratın, eğer bir sonuç çıkarsa sonucun çıktığı quest oyunda aktif mi değil mi kontrol edin.

game.py de QuestDeclare bunu aratın. Var mı yok mu kontrol edin. Eğer game.py de bu varsa, server tarafında eksiklik vardır. Bu komut eğer bir queste bağlı ise, quest aktif olmayabilir bundan dolayı da bu syserr düşebilir.
Quest klasöründe de bunu aratın, eğer bir sonuç çıkarsa sonucun çıktığı quest oyunda aktif mi değil mi kontrol edin.
sadece bu eklediğim questte var fakat bu da sanırım saçın kostüm olarak kullanılabilmesi için. game'de filan yok olmamasından kaynaklanıyor olabilir mi

Geri