Çözüldü Client Source Vs2019 Güncelledim Warning Sorunu Var ?

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

enixyazilim

#ifdef Enix
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba Başlıktada gördüğünüz gibi Vs2019 güncelledim her şey iyi güzelde nedense source build ettikten sonra vs2019 libjpeg ve cryptopp warning veriyor.

6f4c0bd28790a95264ec436ee74ee99d.png

Böyle değişik bir şey neden böyle bir türlü çözemedim.

Cryptopp ve libjpeg'i doğru derleyip, gerekli yerlere doğru bir şekilde attığınızdan emin olun.
Ve ilgili .h dosyalarından sadece yeni sürüm olan cryptopp ve libjpeg liblerini belirleyin. Eskilerle olan bağlantıların iptal edildiğinden emin olun.
Daha sonra derlemeyi temizleyin ve tekrar başlatın.

Cryptopp ve libjpeg'i doğru derleyip, gerekli yerlere doğru bir şekilde attığınızdan emin olun.
Ve ilgili .h dosyalarından sadece yeni sürüm olan cryptopp ve libjpeg liblerini belirleyin. Eskilerle olan bağlantıların iptal edildiğinden emin olun.
Daha sonra derlemeyi temizleyin ve tekrar başlatın.
Hocam zaten doğru derledim buna eminim başka filesimda boyle bir sikinti cikarmiyor libler fakat bu filesin client sourcesi bu şekilde warning veriyor bende userinterface vcproj dosyasini diger sorunsuz olan ile dehistirdim ve denedim warning kayboldu burda anladığım kadarıyla userinterface bir ayar yapılması gerekiyor fakat bu ayarı ben karşılaştırdım bir türlü bulamadım kaynaklara baktım yine bulamadım amacım şuanda sorun çözüldü fakat sorunun neyden sebep olduğunu bulmak.

Hocam zaten doğru derledim buna eminim başka filesimda boyle bir sikinti cikarmiyor libler fakat bu filesin client sourcesi bu şekilde warning veriyor bende userinterface vcproj dosyasini diger sorunsuz olan ile dehistirdim ve denedim warning kayboldu burda anladığım kadarıyla userinterface bir ayar yapılması gerekiyor fakat bu ayarı ben karşılaştırdım bir türlü bulamadım kaynaklara baktım yine bulamadım amacım şuanda sorun çözüldü fakat sorunun neyden sebep olduğunu bulmak.
Proje ayarlarında uyarıları gizleme ile ilgili seçenekler mevcut, eğer sorunsuz olan src de bu ayar etkinse, dosyaları kopyaladiginizda sizde de etkin olmuş olabilir. Yani demek istediğim şu an o hatalar büyük ihtimalle sadece görüntü olarak gizlenmiştir, fakat çözulmemistir.

Konuyu yinede açık bırakıyorum, bilgili arkadaşlar yardımcı olurlar umarım.

Proje ayarlarında uyarıları gizleme ile ilgili seçenekler mevcut, eğer sorunsuz olan src de bu ayar etkinse, dosyaları kopyaladiginizda sizde de etkin olmuş olabilir. Yani demek istediğim şu an o hatalar büyük ihtimalle sadece görüntü olarak gizlenmiştir, fakat çözulmemistir.

Konuyu yinede açık bırakıyorum, bilgili arkadaşlar yardımcı olurlar umarım.
Gizleme değil uyarı seviyesi açık burdan anlıyorum ki biraz bilgin yok gibi yardımcı olmaya çalışıyorsun ama olmuyor :) bence bu soruya bir tek kişi cevap verebilir o da @Whistle ama oda meşgul olabilir.

Beni yanlış anlama lütfen....

@Yenicerii 'nin yazdığına katılıyorum bende. Bu işler tamamen ihtimaller üzerine. Eğer kesin kaynağı bilinmiyorsa deneme - yanılma yöntemi ile sorunun kaynağı bulunabilir.

Bu arada hangi sourceyi kullanıyorsunuz?

maxmi client src neyse hocam sorun çözüldü şimdilik zaten daha fazla devam etmiycem o filese sıfırdan başlamayı düşünüyorum kendi altyapımı oluşturmayı bakalım görüşürüz.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri