Çözüldü Client Source Build Sorunu

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Svarog

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba kullandığım bir filesin client source 'nu vs 2019 a yükseltiyorum ancak build ederken böyle bir hata ile karşılaştım sorunun çözümünü bilen varsa yardım ederse çok teşekkür ederim.

test2.jpg

Çözüm
Anydeskten baktık, Uriel sistemini kaldırırken fazladan bir kaç kod daha silindiği için bu sorun yaşanıyormuş.
Silinen kodları yedeklerden tekrar temin ettikten sonra sorun çözüldü.

Dolayısıyla konuyu çözüldü olarak işaretleyip kapatıyorum, iyi çalışmalar.
Bu hatanın yükseltme ile alakalı olduğundan emin misin? Ben yükseltme yaparken hiç karşılaşmadım bu hatayla.
Aklıma gelen tek şey, extern dosya dizinlerinin ve source içindeki cpplerin eksik olmadığından emin ol.
Ayrıca tek bir projeyi derliyorsan, hepsini derlemeyi dene. Hata verdiği yer GameLib'e bağlı çünkü.

Bu hatanın yükseltme ile alakalı olduğundan emin misin? Ben yükseltme yaparken hiç karşılaşmadım bu hatayla.
Aklıma gelen tek şey, extern dosya dizinlerinin ve source içindeki cpplerin eksik olmadığından emin ol.
Ayrıca tek bir projeyi derliyorsan, hepsini derlemeyi dene. Hata verdiği yer GameLib'e bağlı çünkü.
bende daha önce karşılaşmadım yükseltme yaparken böyle bir hata ile ama çözemedim neden böyle bir hata verdiğini

normal build hatası bu bence yükseltme hatası değil

Anydeskten baktık, Uriel sistemini kaldırırken fazladan bir kaç kod daha silindiği için bu sorun yaşanıyormuş.
Silinen kodları yedeklerden tekrar temin ettikten sonra sorun çözüldü.

Dolayısıyla konuyu çözüldü olarak işaretleyip kapatıyorum, iyi çalışmalar.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri