Çözüldü Client derlerken hata (vs22)

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

ZEUS06

Premium Üye
Premium Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Selamlar, clienti derlerken şöyle bir hata alıyorum. Gerekli ekleme çıkarmayı yaptım forumlarda bir cevap aradım ama bir sonuç görünmüyor. Daha önce bu tür hata alıp çözebilen varsa yardımcı olursa sevinirim (std.ixx'e stdafx.h'ı ekledim belirttiğim gibi fakat herhangi bir sonuç değişmedi)

Hata;
Screenshot_4.png

Yapılandırma Ayarları/C++/Genel kısmında üst bilgi diye bir ayar olması lazım. Onu kapatıp tekrar dene.

Çözüm
Evet o kısım işe yaradı çok teşekkürler, bir kaç daha sorun yaşıyorum eğer çözemezsem ve konu kapatılmazsa buradan yardım için tekrar yazmak isterim.

Evet o kısım işe yaradı çok teşekkürler, bir kaç daha sorun yaşıyorum eğer çözemezsem ve konu kapatılmazsa buradan yardım için tekrar yazmak isterim.
Sorununuz çözüldü ise çözümü işaretlemeniz daha sonra aynı problemle karşılaşan kullanıcılar için kolaylık sağlayacaktır. Çözemediğiniz başka sorunlar için ilgili bölüme tekrardan konu açmanız daha yararlı olur.

Yaşadığın sorunları farklı konu olarak açabilirsin, böylelikle aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara da yardımcı olmuş olur.
Dolayısıyla bu konudaki sorun çözüldüğü için kapatıyorum.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri