Çözüldü Client Build Hata

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

melihalbayrak

Geliştirici
Geliştirici
Yardımsever Üye
Usta Üye
Ticaret Puanı
0
Efsun botu eklerken buildde aldığım hata. Kullandığım sourcede boost kütüphanesi kullanılmıyor anladığım kadarıyla ondan kaynaklı nasıl çözebilirim?

Ekran görüntüsü 2021-04-19 000807.jpg

Çözüm
Yine kendim sordum kendim cevaplıyıp çözümü sunuyorum. :) Sorun boost kütüphanesinden değilmiş. Kodlayan kişi güncel kodlama yaptığından eski c++ dilinde hata veriyor aslında benim kodlarımda en güncelde fakat unutkanlık Visual Studio'yu ayarlamamışım. Neyse çözüm ise Visual Studio'yu açıyoruz sağ kısımdaki projeleri seçip sağ tık sonra özelliklerden C++ Dil Standartını C++17 yapınca mutlu sona ulaşabiliyoruz.
Yine kendim sordum kendim cevaplıyıp çözümü sunuyorum. :) Sorun boost kütüphanesinden değilmiş. Kodlayan kişi güncel kodlama yaptığından eski c++ dilinde hata veriyor aslında benim kodlarımda en güncelde fakat unutkanlık Visual Studio'yu ayarlamamışım. Neyse çözüm ise Visual Studio'yu açıyoruz sağ kısımdaki projeleri seçip sağ tık sonra özelliklerden C++ Dil Standartını C++17 yapınca mutlu sona ulaşabiliyoruz.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri