Çözüldü Client build hata : cryptlib-8.2.0Release.lib' dosyası açılamıyor

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Milan

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Client build aldığım hata yardımcı olabilecek varsa çok iyi olur
Adsız.png

Çözüm
Bu dosyayı bulamıyor bunun için dosyanın yerini belirlemeniz lazım extern library kısmında bulunuyor burada ismi Cryptlib-8.2.0Release.lib diye olması lazım eğer yok ise ismi farklı olabilir o zaman ismini Cryptlib-8.2.0Release.lib şeklinde yapın düzelir
hallettim hallettim sürekli dosya değiştiğim için kafam karıştı cryptoppLibLink.h dosyası içindeki düzenlemeleri yapmamışım sanırım

#ifdef _WIN32
#ifdef _DEBUG
#pragma comment( lib, "cryptlib-5.8.0MTd.lib" )
#else
#pragma comment( lib, "cryptlib-5.8.0MT.lib" )
#endif
Bu dosyayı bulamıyor bunun için dosyanın yerini belirlemeniz lazım extern library kısmında bulunuyor burada ismi Cryptlib-8.2.0Release.lib diye olması lazım eğer yok ise ismi farklı olabilir o zaman ismini Cryptlib-8.2.0Release.lib şeklinde yapın düzelir.

Eğer olmazsa Skype : live:enesdursun61

Bu dosyayı bulamıyor bunun için dosyanın yerini belirlemeniz lazım extern library kısmında bulunuyor burada ismi Cryptlib-8.2.0Release.lib diye olması lazım eğer yok ise ismi farklı olabilir o zaman ismini Cryptlib-8.2.0Release.lib şeklinde yapın düzelir
hallettim hallettim sürekli dosya değiştiğim için kafam karıştı cryptoppLibLink.h dosyası içindeki düzenlemeleri yapmamışım sanırım

#ifdef _WIN32
#ifdef _DEBUG
#pragma comment( lib, "cryptlib-5.8.0MTd.lib" )
#else
#pragma comment( lib, "cryptlib-5.8.0MT.lib" )
#endif

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri