Çözüldü Client .../buff_item2.mse - Error Syserr

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Kaiser

⋞ 〈 ☪ 〉 ⋟
Admin
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba, kendime sıfır ve temiz bir altyapı oluşturuyorum. Temellerini attım ancak şu syserrin çözümünü unuttuğum için bir de sizlere sormak istedim.
Buna benzer bir çok hata mevcuttu, onları aynı şekilde çözmeme rağmen bu buff olayı çözülmedi. Çok uzun zaman geçtiği için nasıl çözdüğümü hatırlamıyorum..

Python:
##--> BUNLARI VE BAĞLI OLDUKLARI .DDS DOSYALARINI DOĞRU DİZİNE ATMAMA RAĞMEN OKUMUYOR.
0221 14:45:11613 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(d:/ymir work/effect/etc/buff/buff_item2.mse) Error
0221 14:45:11614 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=270, c_szEftAttachBone=, c_szEftName=d:/ymir work/effect/etc/buff/buff_item2.mse, isCache=1) - Error
0221 14:45:11615 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(d:/ymir work/effect/etc/buff/buff_item4.mse) Error
0221 14:45:11616 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=272, c_szEftAttachBone=, c_szEftName=d:/ymir work/effect/etc/buff/buff_item4.mse, isCache=1) - Error

###--> BUNLARI HENÜZ TEMİN EDEMEDİM. ELİNDE OLAN VARSA PAYLAŞIRSA SEVİNİRİM.
0221 14:45:20409 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=248, c_szEftAttachBone=Bip01, c_szEftName=D:/ymir work/pc/common/effect/armor/armor-4-2-1.mse, isCache=0) - Error
0221 14:45:20409 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(D:/ymir work/pc/common/effect/armor/armor-4-2-1.mse) Error
0221 14:45:20409 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(D:/ymir work/pc/common/effect/armor/armor-4-2-2.mse) Error
0221 14:45:20409 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=249, c_szEftAttachBone=Bip01, c_szEftName=D:/ymir work/pc/common/effect/armor/armor-4-2-2.mse, isCache=0) - Error

Çözüm
Sonunda çözüldü.

playersettingmodule.py içindeki şu satırlarda bulunan "buff" klasörünün adını "bufflar" diye değiştirdim, effect packi içindeki klasörün de adını aynı şekilde değiştirdim ve halloldu.

Kod:
chrmgr.RegisterCacheEffect(chrmgr.EFFECT_RAMADAN_RING_EQUIP, "", "d:/ymir work/effect/etc/buff/buff_item1.mse")
chrmgr.RegisterCacheEffect(chrmgr.EFFECT_HALLOWEEN_CANDY_EQUIP, "", "d:/ymir work/effect/etc/buff/buff_item2.mse")
chrmgr.RegisterCacheEffect(chrmgr.EFFECT_HAPPINESS_RING_EQUIP, "", "d:/ymir work/effect/etc/buff/buff_item3.mse")
chrmgr.RegisterCacheEffect(chrmgr.EFFECT_LOVE_PENDANT_EQUIP, "", "d:/ymir work/effect/etc/buff/buff_item4.mse")

@burakhangunduz teşekkürler :)
şey olmasın ya şu bilgisayarın d diskindende okumaya çalışıyordu ya onu engellemek için bir konu vardı onu denesene belki çözer

şey olmasın ya şu bilgisayarın d diskindende okumaya çalışıyordu ya onu engellemek için bir konu vardı onu denesene belki çözer
Çözse bile doğru çözümün o olduğunu sanmıyorum açıkcası. Bunda başka bir sebep var gibi..
Bir çok filese baktım, hepsinde aynı dizinde aynı dosyalar var.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

denermisin
Teşekkür ederim common hataları gitti ancak buff hala devam ediyor

Kod:
0221 15:22:09706 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(d:/ymir work/effect/etc/buff/buff_item2.mse) Error
0221 15:22:09706 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=270, c_szEftAttachBone=, c_szEftName=d:/ymir work/effect/etc/buff/buff_item2.mse, isCache=1) - Error
0221 15:22:09708 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(d:/ymir work/effect/etc/buff/buff_item4.mse) Error
0221 15:22:09708 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=272, c_szEftAttachBone=, c_szEftName=d:/ymir work/effect/etc/buff/buff_item4.mse, isCache=1) - Error

Sonunda çözüldü.

playersettingmodule.py içindeki şu satırlarda bulunan "buff" klasörünün adını "bufflar" diye değiştirdim, effect packi içindeki klasörün de adını aynı şekilde değiştirdim ve halloldu.

Kod:
chrmgr.RegisterCacheEffect(chrmgr.EFFECT_RAMADAN_RING_EQUIP, "", "d:/ymir work/effect/etc/buff/buff_item1.mse")
chrmgr.RegisterCacheEffect(chrmgr.EFFECT_HALLOWEEN_CANDY_EQUIP, "", "d:/ymir work/effect/etc/buff/buff_item2.mse")
chrmgr.RegisterCacheEffect(chrmgr.EFFECT_HAPPINESS_RING_EQUIP, "", "d:/ymir work/effect/etc/buff/buff_item3.mse")
chrmgr.RegisterCacheEffect(chrmgr.EFFECT_LOVE_PENDANT_EQUIP, "", "d:/ymir work/effect/etc/buff/buff_item4.mse")

@burakhangunduz teşekkürler :)

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri