Yardım Chler kapalı

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

lazki123

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba Bütün videolarınızı izledim öncelikler Bu tarz videolarla bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.

Videolarını izleyerek adım adım herşeyi yaptım virtual box ile sanal pcyi sonra putty işlemlerini filezilla files işlemlerini son olarak pack root ip işlemlerini yaptım puttyden start verdim chleri açtım ama .exe den oyuna girince chler kapalı gözüküyor biryerde eksik veya hata yaptığım kesin ama tekrar tekrar izlememe rağmen bulamadım yarımlarınızı bekliyorum Teşekkürler. :)

İlk olarak putty'den oyunu açtığınızda ch ler hemen gelmeyebilir. 25-30 saniye kadar bekleyin.
Ayrıca syserr kayıtlarını atabilir misiniz?

Syserr ve syslog dosyaları asla boş olamaz. Oyun açılırken bile bir sürü bilgilendirme mesajı eklenir. Eğer hiçbir veri yoksa bilerek kapatılmış olabilir. Tekrar aktif edecek bir seçenek yoksa direk files değiştirmenizi tavsiye ederim.

anladım evet boş yani sorun başka bişey olamazmı oyun dosyaları içinde bitek rootu ayarlamam yetiyormu giriş yapmam için

ld-elf32.so.1: Shared object "libmd.so.5" not found, required by "game" ch açarken bunu dedi

bişey dfeğil galiba sonunda tüm sunucular ve core ler açıldı diyor

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri