Çözüldü char.cpp bu kod ne işe yarar?

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

i3nuke

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
C++:
if (IsPC() == true && (LC_IsEurope() == true || LC_IsCanada() == true || LC_IsSingapore() == true))
#endif
        {
            addPacket.dwLevel = GetLevel();
        }
        else
        {
            addPacket.dwLevel = 0;
        }
char.cpp de ki bu kod ne işe yarar özellikle addPacket.dwLevel = 0; bunu silersek ne olur?

Çözüm
Entitiy oyuncu ise level bilgisini cliente gönderir. Başka açtığınız yardım konusunda offlineshop level göstermeyi sormuştunuz. Belki onda her şey doğrudur ama level bilgisi cliente gitmiyordur. Buraya bir kod daha ekleyerek offlineshop entitiylerin level bilgisini de gönderebilirsiniz

Örnek;
C++:
        else if (GetRaceNum() == 30000)
        {
        }
Entitiy oyuncu ise level bilgisini cliente gönderir. Başka açtığınız yardım konusunda offlineshop level göstermeyi sormuştunuz. Belki onda her şey doğrudur ama level bilgisi cliente gitmiyordur. Buraya bir kod daha ekleyerek offlineshop entitiylerin level bilgisini de gönderebilirsiniz

Örnek;
C++:
        else if (GetRaceNum() == 30000)
        {
        }

Çözüm
Selam, teşekkür ederim. yazmayı unutmuşum addPacket.dwLevel = 0; bunu silince zaten gözüktü, o zaman anladığım kadarı ile cliente getleveli gönder eğer gönderemezsen 0 olarak tanımla diyor nedensiz yere clientte 0 tanımlıyor anladığım kadarı ile dediğiniz kodda büyük ihtimalle calisacaktir o mantikla. bu seilde dwlevel 0 olmasada bir sorun olmaz o halde

Dİrek o kısımı kaldırırsanız npclerde dahil olmak üzere level bilgisi gözükür. Benim verdiğim kodu kullanarak sadece pazarlara uygulayabilirsiniz.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri