Çözüldü CH1 başlatırken aldığım hata

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

osmanhere

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0

videodaki her adımı harfi harfine yaptım ve ch1 configini editledim fakat ./ch1 & sleep 5 yazdığım zaman şöyle bir hata alıyorum. Internette aradım ama bulamadım, çözümü ne olabilir

Kod:
PLAYER_MAX_LEVEL: 99
LocaleService locale/turkey/locale_string.txt
log_file_delete_old: stat: No such file or directory
Could not initialize thecore, check owner of pid, syslog

NOT: Hata ch1'i başlatırken geliyor fakat ch2 sorunsuz olarak çalışıyor, sorun bende mi anlamadım.

Arkadaşlar filezilla üzerinden permissionları 777 yapınca sorun düzeldi aynı hatayı alan arkadaşlar için bilgilendireyim.

Şuan ise videodan farklı olarak

Kod:
LoadSkillMotion: Motion: Skill exist but no motion data for index 0 mob 3596 skill 257
LoadSkillMotion: Motion: Skill exist but no motion data for index 1 mob 3596 skill 258
LoadMotion: cannot find accumulation data in file 'data/monster/horse_event1/03.msa'
LoadMotion: cannot find accumulation data in file 'data/monster/dog_god/run.msa'
LoadMotion: cannot find accumulation data in file 'data/monster/lion/run.msa'
LoadMotion: cannot find accumulation data in file 'data/monster/dog_god/run.msa'
LoadMotion: cannot find accumulation data in file 'data/monster/horse_event1/03.msa'

hatalarını alıyorum, çözümünü bulursam sizinle paylaşacağım.

Son düzenleme:
log_file_delete_old: stat: No such file or directory
bunu çözebildiniz mi?

logs klasörü altına kısayol belirtmiştik. Dizin yanlış girildiği için bu hatayı vermiş

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri