Cevherleri yan yana sıralama

TheAdmin33

Ah bu şarkıların gözü kör olsun
Geliştirici
Yardımsever Üye
Usta Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı2.PNG
Ekran Alıntısı3.PNG
Ekran Alıntısı4.PNG

Burayı görüntülemek için üye girişi yapmalı veya kayıt olmalısınız.

Son düzenleme:
orada levelli cevher sisteminin bir kısmını alıp paylaşmış. Kodlar karmaşıktı ve gereksiz kısımlar vardı. Ben bir filestan kodları alıp gereksiz kısımları çıkartıp kodu düzenledim. Ha illa öylede olmaz denicekse de konuda ki kodu alıp o konuya dahil edip bu konuyu şikayet edip kapattırabilir sıkıntı yok. Zaten bir kar amacım yok.

orada levelli cevher sisteminin bir kısmını alıp paylaşmış. Kodlar karmaşıktı ve gereksiz kısımlar vardı. Ben bir filestan kodları alıp gereksiz kısımları çıkartıp kodu düzenledim. Ha illa öylede olmaz denicekse de konuda ki kodu alıp o konuya dahil edip bu konuyu şikayet edip kapattırabilir sıkıntı yok. Zaten bir kar amacım yok.
Yanlış anlama dostum kötü nitelikte yorum yapmadım. Ve kodunu incelediğimde zırhtaki taşları da yan yana koyuyor sanırım zırhtakine baktın mı ?

Paylaşım için teşekkürler

Verdiği özellikleri fazla gösteriyor bu arada
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

birde süre ve cevher isimlerinin konumları kötü kalmış ortalanmış olsa daha güzel görünürdü

birde süre ve cevher isimlerinin konumları kötü kalmış ortalanmış olsa daha güzel görünürdü
4 cevher mi ekleniyor itemlerinize farklı bir iteme dener misiniz kaç tane soket ve cevher ekleniyor

Yanlış anlama dostum kötü nitelikte yorum yapmadım. Ve kodunu incelediğimde zırhtaki taşları da yan yana koyuyor sanırım zırhtakine baktın mı
Zırh ve silahların görünümüde bozuluyor dediğin gibi

4 cevher mi ekleniyor itemlerinize farklı bir iteme dener misiniz kaç tane soket ve cevher ekleniyor
bende max 3 cevher sanırım bu paylaşılan 4 cevhere göre hesaplıyor

Düzenleme;

uitooltip.py:
Benim paylaştığım kodun içinde ki kodları değiştirin başka yerdekilere dokunayın.

#Bul;

__AppendMetinSlotInfo_AppendMetinSocketData

#Değiştir;

__AppendMetinSlotInfo_AppendMetinSocketData_New

#Ve son olarak önceki def __AppendMetinSlotInfo_AppendMetinSocketData(self, index, metinSlotData, custumAffectString="", custumAffectString2="", leftTime=0):
#komple geri ekleyin

bunu yaptığınızda sadece cevherlerde değişiklik olacak zırhlar vs. düzelicek

Konuya bu düzenlemeyi dahil ettim.

Son düzenleme:

nameTextLine.SetPosition(50, self.toolTipHeight) // bu cevher isminin konumu kendine göre ayarla

timeTextLine.SetPosition(50, self.toolTipHeight + 55) // bu sürenin konumu kendine göre ayarla

affectList1=[0, max(1, affectValue1*10/100), max(2, affectValue1*20/100), max(3, affectValue1*40/100)]
affectList2=[0, max(1, affectValue2*10/100), max(2, affectValue2*20/100), max(3, affectValue2*40/100)]
affectList3=[0, max(1, affectValue3*10/100), max(2, affectValue3*20/100), max(3, affectValue3*40/100)]

// bunlarda itemin kendisindeki efsunlardan yüzdesel olarak ne kadarını alacağını ayarla fazla özellik versin istemiyorsan düşür.

Diğer sistemdeki syserr bırakıyordu şu an ki nasıl?

socket sayısının bununla bir alakası yok. socket sayısını değiştirmek için src taraflı düzenlemeler gerekiyor. yani kaç socket ekleniceğini değiştiren bir düzenleme dğil bu

Geri