[ C++ ] Config Ayarlamalı Perma Eşyalar ( Cevher && Elmas && Efsun )

yunus0399

「RcT 」YunusED
Premium Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar henüz taze denediğim birşey sorunsuz çalışıyo bu forumda baktım paylaşan yok paylaşayım dedim diğer forumda birşey olursa yedek kalsın diye :D

Burayı görüntülemek için üye girişi yapmalı veya kayıt olmalısınız.

Önemli Not:

Kodlarda şöyle bir yer var ;
LogManager::instance().ItemLog(this, item, "ADD_ATTRIBUTE_FAIL", buf);
}

item->SetCount(item->GetCount() - 1);

ara değiştir diyo oradan sadece item->SetCount(item->GetCount() - 1); burayı if bloğuna alcaksınız üst kısımdaki LogManager o itemi belirtiyo item_protoda bakarsanız ADD_ATTRIBUTE_FAIL bu tarz şeylerin oldugunu göreceksiniz.

Örnek Görsel:

1713375602954.png

Kanıt:

Not: Alıntıdır. Burdaki forumda olmadığı için ve çalıştığı için paylaşmak istedim.
Orjinal konuyu paylaşan recepin94 nickli birisi

Son düzenleme:
Kanıt Eklendi. Kullanacak arkadaş ekledikten sonra video atarsa mükemmel olur. Ayrıca bi kaç item için daha eklemeler olacak mesela ruh taşı kağıdı gibi vs vs. zaten mantık basit isterseniz sizde yapabilrsiniz istediğiniz iteme, İyi kullanımlar.

Son düzenleme:
item->SetCount(item->GetCount() - 1); burdaki 1 sayısını 0 yapsan yeterli olur. Yine aynı 1 adet ile sınırsız olucak her şey. Tabi istediğin itemin kod bloğunda bulmanız gerek. Yinede paylaşım için teşekkürler yunusum.

item->SetCount(item->GetCount() - 1); burdaki 1 sayısını 0 yapsan yeterli olur. Yine aynı 1 adet ile sınırsız olucak her şey. Tabi istediğin itemin kod bloğunda bulmanız gerek. Yinede paylaşım için teşekkürler yunusum.
evet kod bloğunda bulmak içinde dedim gibi item protodan gösterdiğim yere göre azaltabilrler böyle vermemin sebebi wsde sınırısız daha iyi ama farmlık yapmak isteyen olur yada açıp kapatılcak felan olur diye. Rica ederim. İyi kullanımlar knkm 😊

Geri