Yardım Build Hatası

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Ehveniser

ɴᴇᴡ ᴅᴇᴠᴇʟᴏᴘᴇʀ
Üye
Ticaret Puanı
0
Martysama filesi mariadb 10.6 sürümüne güncelliyorum. Tüm her şey eksiksiz ancak şu şekilde build hatası alıyorum.

Build:
linking ../game_r41029
/usr/local/bin/ld: ../../../Extern/lib/libcryptopp.a(integer.o): in function `std::__new_allocator<unsigned int>       ::allocate(unsigned int, void const*)':
/usr/local/lib/gcc12/include/c++/bits/new_allocator.h:125: undefined reference to `std::__throw_bad_array_new_le       ngth()'
/usr/local/bin/ld: /usr/local/lib/gcc12/include/c++/bits/new_allocator.h:125: undefined reference to `std::__thr       ow_bad_array_new_length()'
/usr/local/bin/ld: /usr/local/lib/gcc12/include/c++/bits/new_allocator.h:125: undefined reference to `std::__thr       ow_bad_array_new_length()'
/usr/local/bin/ld: ../../../Extern/lib/libcryptopp.a(integer.o):/usr/local/lib/gcc12/include/c++/bits/new_alloca       tor.h:125: more undefined references to `std::__throw_bad_array_new_length()' follow
collect2: error: ld returned 1 exit status
gmake[1]: *** [Makefile:180: ../game_r41029] Error 1

Geri