Black Desert Kapalı Beta

Kyknos

Mutsuz
Emekli Üye
Editör
Ülkemizde oyunun daha kapalı betası bile başlamadığı halde büyük bir ilgi var ve MMORPG severlerin heyecanla beklediği Black Desert Online'ın kapalı beta tarihleri de kısa bir süre önce açıklandı. Kapalı beta çekilişine katılmak için oyunu 8 Kasım'dan önce satın almanız gerekiyor. Oyunu bu tarihten önce ön sipariş ile temin ederseniz özel unvan, özel aksesuarlar ve daha pek çok ayrıcalığa hak kazanıyorsunuz.

Oyunu önden sipariş edenlerin direkt olarak katılabileceği Black Desert Online'ın kapalı betası 8 Kasım'da başlayacak. Oyunu satın almayanlarsa, 11 Ekim'de başlayacak çekilişle kapalı betaya kazanma şansı elde edebilecek.

Oyunu diğer tüm MMORPG'lerden ayrı kılan sayısız detaylı karakter oluşturma ekranını da önden deneme şansınız bulunuyor. Karakter Oluşturma Ekranı Deneme Sürümü'nün ne zaman ve nereden indirileceği henüz belli değil ancak
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
takibe alarak yenilikleri takip edebilirsiniz.

tam-boyut

tam-boyut

tam-boyut

tam-boyut

Umarım buda son yıllarda çıkan MMORPG ler gibi pay to win değildir...

Umarım buda son yıllarda çıkan MMORPG ler gibi pay to win değildir...

Geçenlerde bu yorumu yapmıştım ve birazcık araştırma yaptım...Dostlar yine paranın konuştuğu fakirin hiç elde edemeyeceği şeyleri barındıran grafikleri ve dünya düzeni güzel bir oyunu karşımıza çıkarmışlar...

Geçenlerde bu yorumu yapmıştım ve birazcık araştırma yaptım...Dostlar yine paranın konuştuğu fakirin hiç elde edemeyeceği şeyleri barındıran grafikleri ve dünya düzeni güzel bir oyunu karşımıza çıkarmışlar...
Normal değil mi? Bu oyunların yapımına dünya kadar masraf gidiyor. Türkiye'nin gelir adaletsizliğini göz önünde bulundurursak bu tür oyunlara harcama yapmak lüks gibi bir şey.
Hatta bir soru askeri ücretin 1400'lerde olduğu ülkede kişi başı 11 bin tl nasıl tasarruf yapıldı. Bu sayı istanbul'da 26 bin oluyor. Birileri çok pis sağıyor ama neyse. :D

Normal değil mi? Bu oyunların yapımına dünya kadar masraf gidiyor. Türkiye'nin gelir adaletsizliğini göz önünde bulundurursak bu tür oyunlara harcama yapmak lüks gibi bir şey.
Hatta bir soru askeri ücretin 1400'lerde olduğu ülkede kişi başı 11 bin tl nasıl tasarruf yapıldı. Bu sayı istanbul'da 26 bin oluyor. Birileri çok pis sağıyor ama neyse. :D
Eray saygıyla eğiliyorum...Şunuda gittin oraya bağladın helal :D

Geri