Çözülemedi Bir garip syserr hatası (Packet )

Ne yazık ki bu konuda sorulara çözüm bulunmuyor. Eğer konuda yorumlar varsa hepsini inceleyebilirsiniz. Belki sizlerin sorununuzu çözmek için için ipuçları bulabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

sandil12

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
İyi günler hocam genelde hemen hemen herkez bu packet hatalarından alıyor.

Aldığım hatalar şöyle :
Kod:
SYSERR: Jul  5 15:49:22.948359 :: Analyze: Handshake phase does not handle packet 3 (fd 20)
SYSERR: Jul  5 15:49:22.948453 :: Process: UNKNOWN HEADER: 42, LAST HEADER: 3(4), REMAIN BYTES: 43, fd: 20
SYSERR: Jul  5 15:49:26.822238 :: pid_init:

Analyze: Handshake phase does not handle packet 53 (fd 19)

Burda belirtilen paketlere baktığımda 42. paket hem game , hemde client srcde şöyle

Kod:
    HEADER_GC_EXCHANGE                            = 42,

Belirtilen 53.pakete baktığımda ise kod şöyle hem client hem de gamesrc de

Kod:
    HEADER_CG_ADD_FLY_TARGETING            = 53,

Bu paketleri nasıl düzenleyeceğimize dair bir kısa video çekerseniz seviniriz

Şuan bütün vaktimi Metin2 Sıfırdan Altyapı Server Files Hazırlama Rehberi bu rehberi bitirmeye harcıyorum.

Bu konuyu kenara not alıyorum. Müsahit olduğumda bakarım. Eğer çözebilirsem video değilde direk olarak yazılı rehber konusu açarım.
Eğer bunla ilgili bilgisi olanlar varsa konuya katkı sunabilir.

Altyapı rehberine başlamanızı kesinlikle öneririm. Rehber sonunda kendi yaptığınız bi filesiniz olacak ve sıfırdan nasıl yapıldığını öğrenmiş olacaksınız. :)
Rehberi hazırlarken bende baya şey öğrendim :D

Çözümü paylaşırsanız çok sevinirim. Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.

Kesinlikle en müsait olduğum zaman başlayacağım vakit bulamıyorum hata veren paketleri tamamen inceleyeceğim packet h tanımlanmış bunların dışında diğer yerlerde tanımlamaları yanlış olabilir diğer fileslerle karşılaştırıp uygulayacağım sonucu bildiririm en kısa zamanda .

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri