Binance Futures(Vadeli) Hk.

canlı destek ile görüştüm. 878 dolar ile girdiğimde toplam oluşan marjin miktarı 1490dolar olmuş bunun sadece 1140 dolarını alabiliyoruz. Canlı desteğin dediğine göre çapraz girmişim ne olduğunu bilmiyorum ben. Çapraz girdiğiniz pozisyonlarda düşüş olmuş onları beklemelisiniz veya izole olarak girmelisiniz dedi. İzole ve çaprazı araştırdım hiç birşey anlamadım.
Çaprazda marjin bakiyen ne kadar ise hepsini kullanır mesela 10 dolarlık poz açtın likit seviyesine yaklaştığında bakiyenden oraya para ekler likit olmanı engeller eğer likit olursan zaten marjin bakiyenin hepsi silinir.

İzolede 10 dolarlık poz açtın likit olunca sadece 10 doların gider. Likit seviyesini düşürmek için manuel ekleme yaparsın.

Çaprazda marjin bakiyen ne kadar ise hepsini kullanır mesela 10 dolarlık poz açtın likit seviyesine yaklaştığında bakiyenden oraya para ekler likit olmanı engeller eğer likit olursan zaten marjin bakiyenin hepsi silinir.

İzolede 10 dolarlık poz açtın likit olunca sadece 10 doların gider. Likit seviyesini düşürmek için manuel ekleme yaparsın.
Anladığım kadarıyla izole mantıklı

Geri