Çözüldü BİNALAR GÖZÜKMÜYOR

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

6kanka6

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Mavi bayrakta dolaşırken bir yerlere takılıyordu . Diğer bayraklara da bakayım dediğimde böyle bir sonucla karsılastım. Bunu nasıl düzeltebiliriz acaba daha önceden böyle değildi diye hatırlıyorum

1696951920513.png

Çözüm
Foxfs ise packler property.xml i kontrol edin sorunlu olabilir, tekrar baştan kapatın, ingilizce karakter dışında karakter veya boşluk olursa bozuyor kapatılırken property.xml'i
Sunucuda herhangi bir koruma var ise ondan dolayı olabilir, sunucuları gezerken denk geldim d diskinde eğer ymir work veya benzeri dosyaların varsa oyun içinde bazı objeler ve efektler bozulabiliyor.

Eğer sorun anladığım gibiyse d diskindeki ymir work ve benzeri klosörlerin başına 1 veya başka birşey eklemen yeterli olur maksat dosya ismi birebir aynı olmasın.

Eğer sorun bu değilse bilgim yok :D

Foxfs ise packler property.xml i kontrol edin sorunlu olabilir, tekrar baştan kapatın, ingilizce karakter dışında karakter veya boşluk olursa bozuyor kapatılırken property.xml'i

Çözüm
eterlibde sorun olabilir. atoi kısımlarında düzenleme yaptıysan olur. birde binalar yanına gidince gözüküyorsa spherelibde sıkıntı olabilir

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri