Çözüldü Bilişimden Metin2 Server Aldım Files Versiyonu

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

seeeuslove

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar,biraz önce metin2 pvp paketi almaya karar verdim fakat filesi kendim indirip kullanmak istiyorum bana versiyonunu soruyor ona göre sunucu oluşturulacakmış. Fakat terimlere çok hakim değilim bu sürüm ne oluyor örneğin freebsd 9.2 falan mı ?

Çözüm
Gerekli lib dosyaları olduktan sonra herhangi bir sürümde oyun çalışır ancak iş kaynak kodlarını derlemek olursa sürüm farklılığı oluyor.
Bu arada 9 sürümlerinin desteği kalktı. Daha güncel sürümlere yönelmenizi tavsiye ederim.
Gerekli lib dosyaları olduktan sonra herhangi bir sürümde oyun çalışır ancak iş kaynak kodlarını derlemek olursa sürüm farklılığı oluyor.
Bu arada 9 sürümlerinin desteği kalktı. Daha güncel sürümlere yönelmenizi tavsiye ederim.

Çözüm
Bu arda 9 sürümlerinin desteği kalktı. Daha güncel sürümlere yönelmenizi tavsiye ederim.
Hocam 11.3 aldık şimdi herhangi bir server filesi indirip kullanmamızda sorun yok sanırım

Yok sorun olmaz. Kaynak kodları işlerini zaten local serverde yapabilirsiniz.

Files kurmak zor değil. Videolu anlatımlar mevcut ancak her filesin kurulumu farklı olabilir. Bu yüzden filesi indirdiğiniz yerdeki talimatlara göre ilerleyin

Files kurmak zor değil. Videolu anlatımlar mevcut ancak her filesin kurulumu farklı olabilir. Bu yüzden filesi indirdiğiniz yerdeki talimatlara göre ilerleyin
Tamam hocam teşekkür ederim ilginiz için <3

Oldu da takıldığımız ufak tefek yerler oldu buraya yazabilir miyim

Her sorunuz için ayrı konu açabilirsiniz. Böylelikle karışıklık olmaz

Sorun çözüldü işaretlendiğinden dolayı konu kilitlenmiştir.
İyi Forumlar dilerim.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri