Yardım Beran-setaou Quest syseri

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

SerhatGüven

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Arkadaşlar ejderha odasının questini ekledim. stabil şekilde çalışıyor. oyundan atma gibi durumlar yok.
Fakat şöyle bir syser atıyor. Mavi ejderhayı kesince ?? bu syser nereden kaynaklanıyor olabilir.
Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekür ederim.

syser2.png

Bu sanırım syslog olacağına syserr olarak yazılmış. Herhangi bir hata değil. Ejderi öldüren kişi nobody diyor tabi bu dediğim sizin karakterin adı nobody ise :) yanlışımda olabilir ama karakterinizin adı nobody ise zararsız bir syserr bu syserri kaynak kodundan aratır syserr kısmını syslog olarak değiştirebilirsin.

Bu sanırım syslog olacağına syserr olarak yazılmış. Herhangi bir hata değil. Ejderi öldüren kişi nobody diyor tabi bu dediğim sizin karakterin adı nobody ise :) yanlışımda olabilir ama karakterinizin adı nobody ise zararsız bir syserr bu syserri kaynak kodundan aratır syserr kısmını syslog olarak değiştirebilirsin.
Değerli yorumun için teşekür ederim. bu syseri sürekli veriyor. hangi karakterle ejderi kesersem keseyim. hepsindede veriyor. bu önemli bir sysermi yarın birgün kafa ağırtmıcaksa problem yok demek :) .

Değerli yorumun için teşekür ederim. bu syseri sürekli veriyor. hangi karakterle ejderi kesersem keseyim. hepsindede veriyor. bu önemli bir sysermi yarın birgün kafa ağırtmıcaksa problem yok demek :) .
Acaba gm olarakmı kesiyorsunuz? normal player hesabıyla birde dener misiniz :)

Acaba gm olarakmı kesiyorsunuz? normal player hesabıyla birde dener misiniz :)
Değerli yorumun için teşekür ederim. gm hesabı ile user farketmiyor. aynı syseri vermeye devam ediyor. iyice arastırdım. settings.lua dosyasından bahsetmişler güncelledim. değişen hiçbirşey yok. galiba bu sorunun çözümüde yok. :D

IMG_20220829_101911.jpg

loga yazdıran tek yer burası diye gördüm mobilden, burası da character name yazmıyor. Source'de dragon killed by diye aratıp sonucu buraya atar mısınız?

Geri