Çözüldü beceri tahtasi düzenleme ftpde bulamadım dosyalar yok.

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

J3yShuFLe

HayaletMetin2 & ExpertCraft [ Founding Owner]
Üye
Ticaret Puanı
0
merhaba arkadaşlar oyun ftp üzerinden bakmadığım yer kalmadı şu beceri tahtasının icindeki reklam yazılarını değiştirmek istiyorum bu değiştirme dosyalarını nasıl bulacağim ne yaptıysam bulamadım tek tek kontrol ettim yok. Sol Alt Köşede Metin2Hizmet Reklamını
kaldırmak istiyorum
attt.png

Çözüm
Sorun Çözülmüştür Arkadaşlar Pack Dosyasının İcindeki uiscript.eix i pack açıçıyla actım icerisinde uiscript\selectjobwindow.py dosyasına girerek değiştirmek istediğim yazıları arattım buldum değiştirdim pack paketleyip tekrar pack dosyasına atıp denedim ve yazılar değişti çözüm icin teşekkür ederim konu kapanabilir.
ftp üzerinden değil root üzerinden, dosyanın adı farklı olabilir ama muhtemelen uiselectjob.py

ftp üzerinden değil root üzerinden, dosyanın adı farklı olabilir ama muhtemelen uiselectjob.py
merhaba root icerisinde dediğiniz dosyayı buldum fakat icerisinde Metin2Hizmet Tüm Haklar Saklıdır Diye Yazan Herhangibir Yazı yok O Yazıyı Nerede Bulabilirim.

merhaba root icerisinde dediğiniz dosyayı buldum fakat icerisinde Metin2Hizmet Tüm Haklar Saklıdır Diye Yazan Herhangibir Yazı yok O Yazıyı Nerede Bulabilirim.
o halde konu ile ilgili bi dosya daha olmalı notepadla dosyalarda bul kısmında konumu root klasörünün içerisini seçip "tüm haklar" tarzı aramalar yaparak bulabilirsiniz

root dosyanızı paylaşabilirseniz hangi kısımdan olduğunu bulabilriim sizinle paylaşırım hangi kısımdan ayarlancağını

Sorun Çözülmüştür Arkadaşlar Pack Dosyasının İcindeki uiscript.eix i pack açıçıyla actım icerisinde uiscript\selectjobwindow.py dosyasına girerek değiştirmek istediğim yazıları arattım buldum değiştirdim pack paketleyip tekrar pack dosyasına atıp denedim ve yazılar değişti çözüm icin teşekkür ederim konu kapanabilir.

Çözüm
Çözüldüğüne göre kapatıldı.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri