Yardım Avenor2 Files Hata

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

CalvinGiorgio

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
Filesini kurdum. Paylaşılan sql dosyalarını okutturup gerekli ayarlamaları yaptım.
Oyuna sorunsuz giriş yaptım. Game ve db sorunsuz build alıp dosyaları aktarıyorum fakat start verdikten sonra aşağıda gözüken hata mevcut.
1643490923895.png

Sorunsuz build aldığımın görseli.

1643490955468.png

locale/game/share/core/CONFIG metin2 metin2 yazan yerleri mysql kullanıcı adın ve şifren ile kendine göre düzenle bir daha dene !

locale/game/share/core/CONFIG metin2 metin2 yazan yerleri mysql kullanıcı adın ve şifren ile kendine göre düzenle bir daha dene !
anlatamadım sanırım. Configleri düzeltmeden giriş yapamam zaten. Oyuna giriş yapıyorum diyorum zaten. Sadece game build alıp attığım zaman böyle bir hata alıyorum

Yeni game db dosyalarında bu problemi yaşıyorsan belki dosya izinlerinden olabilir attığın game ve db dosya izinlerini yükseltmeyi deneyebilirsin.

src sorunludur paylaşan kişi bozmuş olabilir src buildlik bir iş mi var fileste ? yoksa üstüne bir şeyler mi ekliyorsun ?
buildlik bir durum yok sadece test amaçlı build alıp denemek istedim buildlik sadece pazar sistemi için bir kural ekleyecektim fakat sadece denemek için build aldım sistemi bile eklemedim. Bozuk olsa build alabilirmiydik yine veya sorunsuz build alıyorsak neden böyle bir hata oluşuyor. Arkadaşın sunucusunda sorunsuz çalışıyor build alıp sorunsuz oyunu açıyor benim local sunucumda sıkıntı çıkıyor. Anlamsız geldi bana

buildlik bir durum yok sadece test amaçlı build alıp denemek istedim buildlik sadece pazar sistemi için bir kural ekleyecektim fakat sadece denemek için build aldım sistemi bile eklemedim. Bozuk olsa build alabilirmiydik yine veya sorunsuz build alıyorsak neden böyle bir hata oluşuyor. Arkadaşın sunucusunda sorunsuz çalışıyor build alıp sorunsuz oyunu açıyor benim local sunucumda sıkıntı çıkıyor. Anlamsız geldi bana
syserrlere felan bak belki db srcde tablolarla ilgili olan yer bozuktur. Böyle olursa uyarı vermeden build olabilir.

Files paylaşımını yapan kişi ile görüşsen daha iyi olur sanırım.
paylaşan kişinin dünyadan haberi yok. O yüzden bir sonuç elde edemiyorum.
Tüm yolları yapılması gereken şeyleri denedim fakat sonuç pozitif olmadı.
Sadece game build alıyorum dosyayı atıyorum izin veriyorum. Resimdeki hata oluşuyor. Game src içinde acaba var mı bişeyler

Sadece game build alıyorum dosyayı atıyorum izin veriyorum. Resimdeki hata oluşuyor. Game src içinde acaba var mı bişeyler
Büyük ihtimal Game SRC hata var ama bu build alırken gözükmeyen bir hatadır Tablardaki boşluk gibi vb.
daha iyianlayan birisi muhakkak yazıcaktır ...

bu filesi senden başka kullanan ve bu hatayla karşılaşan olmamış mı daha önce ?

bu filesi senden başka kullanan ve bu hatayla karşılaşan olmamış mı daha önce ?
@Redix kullanıyor ve şuan build alıp sorunsuz kullanıyor. Kendisi localde değil bir firma sunucusunda oyunu çalıştırıyor. Ben localde build alıp localde kullanıyorum. Kısacası arkadaşım firma sunucusunda aldığı build ile oyunu sorunsuz açıyor. Ben localde açamıyorum

Geri