Çözüldü Autopatch Oyun Açılmama Sorunu

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Profesor

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar, videoyu izleyerek autopatch yaptım ancak tüm dosyaları lz ile sıkıştırıp indirme yapmasını sağladım. Patch sorunsuz tüm dosyaları indiriyor ancak torrent panelinden oyunu başlat'a tıklayınca hiçbirşey olumyor? Hatayı nerede yapıyor olabilirim? Teşekkürler.

Not: profesor.exe yi profesor.bin olarak lz liyorum ve exeyi lzlemiyorum. Exe autopatch'ın exe'si oluyor.

Sorunu çözdüm. Sorun exe üzerinden tüm dosyaları çektirme ile ilgiliymiş. Masaüstünde site dosyalarınızı hazırladıktan sonra autopatcher'ide çalışır vaziyete getirin ve bu şekilde rarlayıp upload edin. Oyuncu bu şekilde indirip autopatcher'i çalıştırdığında ve sizde oyun dosyalarında güncelleme yaptığınızda yeni dosyalar indiriliyor ve oyun açılıyor.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Çözüm
Otopack oyun dosyalarını indirip, güncelliğini kontrol eden sistem. Oyunu çalıştıran bir sistem değil. Oyunun istemcisini çalıştırmadan önce ön kontrol yapıyor yani. Bu yüzden eklemeye gerek yok.
Sorunu çözdüm. Sorun exe üzerinden tüm dosyaları çektirme ile ilgiliymiş. Masaüstünde site dosyalarınızı hazırladıktan sonra autopatcher'ide çalışır vaziyete getirin ve bu şekilde rarlayıp upload edin. Oyuncu bu şekilde indirip autopatcher'i çalıştırdığında ve sizde oyun dosyalarında güncelleme yaptığınızda yeni dosyalar indiriliyor ve oyun açılıyor.
metin2torrent.config.xml içinde ki run_path'a başlatılacak dosyanın adını yazdınız mı?

Dosyaları yüklediğiniz sitenin urlsini atabilir misiniz? Bi kontrol ediyim.

@Whistle
Hocam ftpdeki root dosyasına ymir work eklenmediği için olabilirmi acaba ?

oraya ymir work eklenmesi gerekiyormu?
Otopack oyun dosyalarını indirip, güncelliğini kontrol eden sistem. Oyunu çalıştıran bir sistem değil. Oyunun istemcisini çalıştırmadan önce ön kontrol yapıyor yani. Bu yüzden eklemeye gerek yok.

Yani eğer ftpdeki root klasörüme ymir work eklersem x zararlı kişisi patch te bir oynama örnek locale gibi bir dosyada oynama yapar ise bunu benim ftp / root/ ymir work klasörüm onaylamayıp x kişisini oyuna almicak mı doğrumu anlamışım hocam yoksa ?

Çözüm
Sorun çözüldüğüne konu kapanabilir. :)

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri