Öneri Auto Patcher Tasarımları

Konu sahibi önerilerinizi bekliyor. Konuya yorum yazabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

LikapaTR

I LIKE TO BAN
Site yetkilisi
Admin
Geliştirici
Ticaret Puanı
0
Web'de bir süre araştırma yaptım ve farkına vardım ki, bir çok kişi 4-5 farklı auto patcher'i çevirip çevirip kullanıyor.(metin2 için)
Bir kaç gün önce bu konu üzerine tasarımlar yapmak için bir şevk geldi bana , nasıl anlatsam heveslendim de diyebilrim sanırım.Bu nedenden ötürü mmotutkunları içerisinde yeni bir seriye başlamayı planlıyorum.

Metin2 Auto Patchers(Free) adıyla bir konu açıp içerisinde yapmış olduğum/yapacak olduğum autopatcher tasarımlarını ve bazı tasarımlar için kur çalıştır şeklindeki dosyalarla birlikte paylaşmayı düşünüyorum.Bu konu içerisine sürekli eklemeler yapılacak bir konu olacak, yani yeni bir tasarım yapıldığında konunun altına yeni yapılan tasarım, tarihiyle birlikte eklenecek şekilde paylaşımlar ve etiketler düzenlenecek her seferinde.Lakin konu kalabalığı ve çöp konular oluşturmamak için bunların hepsini tek bir konuda güncelleyerek yayınlama yolunu izlemeyi düşündüm.Bu konu hakkında sizin fikirlerinizide merak ettim.Kafamda bu konu için ekstra bir proje fikri daha var.Bu konu hakkındada ilerleyen zamanlarda @Whistle nin yardımını istemeyi düşünüyorum lakin şimdilik bu fikri kendime saklamak istiyorum.

Çözüm
Her yaptığınız tasarımı ayrı konularda paylaşmanız daha doğru olur. Lakin bir tane sabit bir konu oluştururuz. Şu ana kadar yaptığım tasarımların konu listesi diye.
Casro2 projesi için oto launcher tasarımında zaten photoshop ile grafik arayüzünü siz yapıyordunuz bende onu koda dökülmesini yapıyorum. Koda dökmeyi öğrendikten sonra baya güzel şeyler çıkarabileceğinize inancım tamdır. :)
Her yaptığınız tasarımı ayrı konularda paylaşmanız daha doğru olur. Lakin bir tane sabit bir konu oluştururuz. Şu ana kadar yaptığım tasarımların konu listesi diye.
Casro2 projesi için oto launcher tasarımında zaten photoshop ile grafik arayüzünü siz yapıyordunuz bende onu koda dökülmesini yapıyorum. Koda dökmeyi öğrendikten sonra baya güzel şeyler çıkarabileceğinize inancım tamdır. :)

Çözüm
Bana eski auto patcher tasarımı lazım yt2 projem için kullanacağım :)

download.jpg

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri