Çözüldü Auto Patch

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

fireds11

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Arkadaşlar öncelikle selamunaleyküm. Forumda yeni sayılırım daha önceden başka bir platform üzerinden yardımlaştığım için burada yeni sayılırım açıkçası. Buranın metin2 konusunda daha etkin ve bilgili olduğunu görmem açıkçası beni hem mutlu etti hemde böyle bir köklü aileye katıldığım için şanslı hissediyorum. Sorunuma gelecek olursam serverime auto patch yapımında aksilik yaşıyorum. Auto patch yapıp açıyorum ftp üzerinden siteye de yükledim eksık dosya oldugu zaman bulup ındırıyor sorunsuz çalışıyor fakat % 100 olunca başlata tıklıyorum login ekranı açılmıyor bir türlü , yapılması gereken ayarları değişken kodları tekrar tekrar inceledım ama bir türlü çare bulamadım yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler herkeze keyifli forumlar başarılar.

Metin2 Oto Pack Yapımı Rehberi bu konuyu daha önce incelediniz mi ? Otopacksız girmeye çalıştığınız zaman exe ile ekran açılıyor mu ?
Açılıyor ise .bin yerlerine dikkat etmenizi öneririm.

Öncelikli ilginiz için teşekkürler. Evet Auto patchsız oyuna giriş yapabiliyorum ve yardım rehberinin 3 serisinede göz attım tekrar tekrar izleyip adım adım uyguladım fakat başarılı olamadım.

düzenlediğiniz xml dosyalarını ve pack içinde bulunan .bin dosya adınızı konuya dahil edin.

Aramıza hoş geldiniz. Aramızda olmana çok sevindim. Sorun halen devam ediyorsa belirtiniz lütfen.

Müsaitseniz Team Wieverden bağlanıp sorunuzu çözebilirim, daha kolay.

:/ xml dosyalarınızı direk eklemenizi istemiştim rar yapıp kontrol etmek için

xml dosyaları rar içinde değil

Sorun çözülmüştür, sıfırdan kurulum yapılmıştır ve detaylı bir şekilde anlatılmıştır.
Sorun yaşıyanlar buradan Metin2 Oto Pack Yapımı Rehberi bakabilirsiniz, yada benle iletişime geçebilirsiniz.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri