Çözüldü Auto pack ile ilgili

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

41mekan40

Çaylak Üye
Üye
Öncelikle herkese merhaba ben bir bilişimden metin2 server satın aldım. Bu serverde düzenlemeler falan yaparken bir şeye takıldım. Şimdi root veya locale tr gibi yerlerde düzenlemeler yaparken oyun dosyalarına tekrar atınca normal olarak auto pack bunu eski haline çeviriyor. Bunuda galiba filezilla üzerinden atmam gerekiyor. Biraz araştırdım fakat lz dönüştürücü gibi bir program ile root dosyalarını çevirip filezillaya atıyorlar fakat ben bu programı bulamadım ve filezillada nereye atıcam bulamadım. Yardımcı olabilirmisiniz.
Not: Server sadece keyfi amaçlar için açılmıştır.

Merhaba;
Otopacki'de güncellemeniz lazım. Otopack sunucularını genelde hosting sahipleri ücret karşılığında satılyorlar.

Sunucuyu aldığınız Bilişim Firmasından FTP bağlantısı almanız gerekiyor Paylaşımsız olarak otopack FTP sunucusu açarlar daha sonrasında @Whistle Adminimin paylaştığı otopack yapımı konusundan dosyalara ve nasıl yapacağınıza bakabilirsiniz

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri