Yardım Auth komutunu çalıştırırken hata alıyorum

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Tigues

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
./auth & sleep 5 komutunu yazdığımda çalıştırmaya çalışırken "could not initialize thecore, chech owner of pid, syslog" hatasını alıyorum sebebi ve çözümü nedir acaba yardımcı olursanız çok sevinirim...

124124.png

İzinleri verdiğinizden emin olunuz. auth/sys_log içerisinde yazanları konuya ekleyebilir misiniz?

denedim fakat "cannot open clear.sh: No such file or directory" böyle bir hata aldım pek beceremedim galiba
Siz hangi seriyi izliyorsunuz? Ve kaçıncı bölümde bu hatayı aldınız?

videonuzda ne yaptıysanız aynısını yaptım. auth/syslog dosyasında hiçbir şey yazmıyor... FileZilla'da /usr/game/cores/auth klasörünün içindeki syslogdan bahsediyorsunuz sanırım değil mi ?
Oyunu tekrardan başlatıp kontrol ediniz. Evet oradan bahsediyorum. Dosyaların sahibi oyunu çalıştırdığınız oturum olmalı ve okuma/yazma izni olması gerekiyor.

Siz hangi seriyi izliyorsunuz? Ve kaçıncı bölümde bu hatayı aldınız?

Oyunu tekrardan başlatıp kontrol ediniz. Evet oradan bahsediyorum. Dosyaların sahibi oyunu çalıştırdığınız oturum olmalı ve okuma/yazma izni olması gerekiyor.
"Sıfırdan Metin2 Server Files Oluşturma | 5 | Sıfırdan Metin2 Server Files Hazırlama Rehberi" isimli videonuzu izliyorum bu bölümde aldım hatayı

Tamamdır ana seriyi bakarak ilerliyorsunuz. Önceki yorumlarımda yazdığım gibi izinleri kontrol edin.

cd /usr/game
chown -R root *

Birde sunucuda yeterli depolama alanı var mı?
df -h komutu ile kontrol edebilirsiniz.

Merhaba @Tigues

Sorununuz devam ediyor mu? Sorununuzu çözdüyseniz çözümünü de paylaşırsanız seviniriz

Geri