Çözüldü Auth hala acilmadı hatası

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

godlike21

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Muhtemelen bir yerde şifreye bişeyler yaptım. Lakin bulamıyorum çözümü yardımcı olabilir misiniz?
Chleri de kurduktan sonra oyunu başlatmak için sh start.sh komutunu girmiştim

Dosya Eklentileri

• hata.png
    hata.png
    57,7 KB · Gösterim: 100
CONFIG dosyalarında ve conf.txt dosyasında MySQL şifrenizi doğru tanımladığımızdan emin olun.

Ayrıca db klasörü olsun kısaca her yerde mt2 mt2sifre ile devam ediyor bulduğum her yerde değiştirmeli miyim yoksa mysql id şiremi mt2 mt2sifre olarak mı değiştireyim

Ayrıca db klasörü olsun kısaca her yerde mt2 mt2sifre ile devam ediyor bulduğum her yerde değiştirmeli miyim yoksa mysql id şiremi mt2 mt2sifre olarak mı değiştireyim
O dosyalardaki şifre yazan yerleri güncel olan mysql şifreniz ile değiştirmeniz gerekiyor. Kanallardan sonra db klasöründeki conf.txt dosyasında da aynı yeri düzenlemeniz gerekiyor.

Hocam değiştirdiğim şeyler:
/home/AltyapiSF/cores/auth dizinindeki config dosyasında değiştirdim
/home/AltyapiSF/cores/ch1, /home/AltyapiSF/cores/ch2, /home/AltyapiSF/cores/ch99'da da aynı şeyi yaptım. /home/AltyapiSF/cores/db dizininde conf.txtdosyasında da mt2 mt2sifre yi mysql id şifremle değiştirdim fakat aynı sorun devam etmekte.

Dosya Eklentileri

• hata.png
    hata.png
    57,7 KB · Gösterim: 95
Veritabanına mt2%localhost şifresi: mt2sifre olacak şekilde yeni hesap ekleyin

Çözüm
Veritabanına mt2%localhost şifresi: mt2sifre olacak şekilde yeni hesap ekleyin
Anydesk üzerinden giriş bilgilerini farklı olarak belirlesek de aynı yöntemle sorunu çözdük. Dolayısıyla konusu çözüldü olarak işaretleyip kapatıyorum.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri