Yardım Aura giysisi slot hatası

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

CalvinGiorgio

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Kod:
49006    ?µ±â?Ç ÄÚ???¬(???)    ITEM_COSTUME    COSTUME_HAIR    1    49152    4096    NONE    NONE    1000000    0    0    409    200    0    0    0    0    0    0    0    0    0    0    15726884    0    0    0    0    0    0    0    100    0    0

Aura giysisi slot olarak başlık bölümüne yerleşiyor. Bunu nasıl düzeltebiliriz ?
1716568745273.png

COSTUME_HAIR yazıyor burada bunu aura ekli bir filestan bakıp değiştirin hocam yine olmazsa kodlara bakarız
başka filese bakarak değiştirdim COSTUME_AURA yapıp denedim subtype değişti ama konumu değişmedi yine başlık olarak giyiyor
COSTUME_MOUNT, COSTUME_PET olarak değiştirip test yapıyorum subtype değişiyor ancak yine de taktığı konum değişmiyor

Son düzenleme:
başka filese bakarak değiştirdim COSTUME_AURA yapıp denedim subtype değişti ama konumu değişmedi yine başlık olarak giyiyor
COSTUME_MOUNT, COSTUME_PET olarak değiştirip test yapıyorum subtype değişiyor ancak yine de taktığı konum değişmiyor
başlık yerine takıldığında başlık giyebiliyor musunuz belki sadece uiscript kaynaklı bir sorundur

Kod:
49036    aura_036    ITEM_COSTUME    COSTUME_AURA    1    ANTI_DROP | ANTI_GIVE | ANTI_PKDROP | ANTI_STACK | ANTI_MYSHOP    LOG    NONE    NONE    1000000    1000000    0    409    200    LIMIT_NONE    0    LIMIT_NONE    0    APPLY_NONE    0    APPLY_NONE    0    APPLY_NONE    0    0    0    0    0    0    0    100    0    0
Bir de bunu dene

SRC içerisinde Aura için server tarafında EWearPositions ve client tarafında c_Wear_Max bölümlerini düzenlerken bir hata yapmış olabilirsiniz, server ve clienti karşılaştırın ve aura için geçerli bir konum ayarladığınızdan emin olun.

SRC içerisinde Aura için server tarafında EWearPositions ve client tarafında c_Wear_Max bölümlerini düzenlerken bir hata yapmış olabilirsiniz, server ve clienti karşılaştırın ve aura için geçerli bir konum ayarladığınızdan emin olun.
Evet genelde bu hatalar sistem çalışıyosa tabi bundan kaynaklı oluyo yerleri farklıdır. Düzeltirsen sorun kalmaz birde item_protoya saç olarak ekliyosun aura eklerken yada söküyosan söktüğün fileste item type yazar ona göre değiştir. Her ne kadar herşey doğru olsada orda saç yazarsa yine saça takar. 😂

2sinin arasındaki fark birisinde COSTUME_HAIR yazıyor diğerinde COSTUME_AURA

Eklediğin Aura slotuyla başlık slotunun costumewindow.py’deki x ve y konumları aynıda olabilir. Gametypeden index sıralamasına bak ona göre x y konumu ayarlayarak ekle.

Benim tespit ettiğim kadarıyla

Siz packtan ayarlamaya çalışıyorsunuz. Pack yalnızca görüntüsünü sağlar. İşlevini sunucu tarafından alır. Sunucu taraflı protoyu editleyip reload p veya reboot atıp deneyin.
Tam olarak detaylandırırsanız anlamam daha net olur

Eklediğin Aura slotuyla başlık slotunun costumewindow.py’deki x ve y konumları aynıda olabilir. Gametypeden index sıralamasına bak ona göre x y konumu ayarlayarak ekle.
Slot konumu aynı olsa ikisi üst üste gelir böyle olmuyor bunun yerine başlık gibi takıyor

Geri