Yardım Atlar ile ilgili dosyalar

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

CrownOfStone

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
At çağırma kodları-dosyaları
At zırhlama, asker at yapma kodları-dosyaları
At seviyesini yükseltme kodları-dosyaları
At madalyonu işlevini belirleyen kodlar-dosyalar
Atın taban hızı, gücü , dayanıklılığı
At skilleri
Atlarla, bineklerle ilgili başka dosyalar (varsa)

merhaba bu yukarıda belirtilen kodları dosyaları nerede bulabilirim? (Filezilla-pack dosyaları-src dosyaları vb.)
bunları değiştirirken sw yi komple çökertme ihtimalim var mı, veya dikkat etmem gereken bir husus?
(whistle udemy alt yapısını kullanıyorum)

Filezilla veya Winscp hangisini kullanıyorsanız quest kısmında bulabilirsiniz.
Kodlarına gelince çoğu quest içerisinde yer alıyor 1 tane değil bir kaç questten oluşuyor.
(whistle udemy alt yapısını kullanıyorum) diye belirtmişsiniz pek alakam yok bu tür işlerle ama genelde her files
içerisinde bulunuyor bahsettiğiniz dosyalar.

Kodlarına gelince çoğu quest içerisinde yer alıyor 1 tane değil bir kaç questten oluşuyor.
(whistle udemy alt yapısını kullanıyorum) diye belirtmişsiniz pek alakam yok bu tür işlerle ama genelde her files
bizim forumun filesi var ya onlar ya. ama dediğin gibi her fileste oluyor

Anladım teşekkürler, onları görmüştüm ama yani oyundaki atlara dair bütün akla gelebilecek her şey sadece filezilla questler içerisinde mi yer alıyor?

Başka hiç ama hiçbir yerde atlara, biniciliğe vb. içeriklerle dahil bir dosya yok mudur?

yani yönlendirmeleri, binek özellikleri vs. orada yer alıyor ancak dosya derken ikon vs. dahilse onları da pack kısmından çekiyor hepsi bu, ama src kısımlarında kodları yer alıyordur diye tahmin ediyorum.
Benim bildiklerim bu kadar @hasanmacit hocam size zahmet olmazsa konuya açıklık getirebilir misiniz siz daha bilgilisiniz bu konularda.:)

yani yönlendirmeleri, binek özellikleri vs. orada yer alıyor ancak dosya derken ikon vs. dahilse onları da pack kısmından çekiyor hepsi bu, ama src kısımlarında kodları yer alıyordur diye tahmin ediyorum.
Benim bildiklerim bu kadar @hasanmacit hocam size zahmet olmazsa konuya açıklık getirebilir misiniz siz daha bilgilisiniz bu konularda.:)
estağfurullah. herkesin bildiği şeyleri biliyorum ekstra bir şey yok. at mevzusunu hiç karıştırmadığım için bir bilgim yok maalesef. bunu bilse bilse @Kaiser bilir

Geri