Yardım Astra2 Server Files

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

ibrahimpancar

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Başka bi forumda src mysql game dosyaları paylaşıldı yorumları okuduğum kadarıyla oyuna giriş yapamıyolar yapanlarda nadir kişiler bende bu filesi kurup üzerinde geliştirmeler yapmak istiyorum ama sorun şu ben 4 yıldır piyasada yokum oyun düzenleme vs a dan z ye biliyorum ama source işlerinde okadar iyi değilim demek istediğim şu ben bu filesi alt yapı olarak kullanıp üzerine yeni eklentiler ve geliştirmeler yapmak istiyorum bu oyunu nasıl açabilirm local ip ye ? oyuna nasıl giriş yapabilirim ? şimdi diyeceksiniz madem metin2 geliştircisin onuda çöz diyeceksiniz ama evlendiğim için 4 yıl ara vermiştim ve metin2 den sıkılmış ama geri döndüğümde herşey baya bir değişmiş ve ben sourcede kendimi geliştiremedim ve geri kaldım bazı server filesler lisanslı ve ben lisansı kaldırmayı bilmiyorum ve kendi ip mi sourceye yazıp build etmeyi bilmiyorum internetten izlediğim video kadarıyla build ediyorum ama giriş yapamıyorum bi yardım edin girenler kuranlar ban dönsün.

Geri