Çözüldü Astra2 files hakkında

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

benimsinsen41

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Bu Astra2 filesinde interfacemodule yi game.py den çekme şeklinde ayarlamışlar sanırım bunu nasıl düzeltebiliriz fikri olan varmı

Çözüm
attığın pyyi inceledim bunları ayırmak tamamen amelelik yani birleştirilmiş dediğin gibi. ben sadece ayrı bir class içinde yine oraya bağlamışlardır diye düşündüm fakat gamewindow classına çekmişler. yani ayıracak birini bulursan ayır tabi fakat tüm dosyalardaki interface muhabbetini tekrardan bağlaman gerekicek ki bu baya uğraştırır. hem vaktine hem sana yazık.
neden düzeltmek istiyorsun ordan devam etsene

vede ne ne için belki daha başka bir yöntem bulunur du !?!?!?!?!?

attığın pyyi inceledim bunları ayırmak tamamen amelelik yani birleştirilmiş dediğin gibi. ben sadece ayrı bir class içinde yine oraya bağlamışlardır diye düşündüm fakat gamewindow classına çekmişler. yani ayıracak birini bulursan ayır tabi fakat tüm dosyalardaki interface muhabbetini tekrardan bağlaman gerekicek ki bu baya uğraştırır. hem vaktine hem sana yazık.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri