Arvis2 Sahibi VİCTORYAS KANIT !

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

bckntr

Discord : zimbatr
Geliştirici
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Videoda kanıtlar mevcut pek bir şey demiyeceğim. [ Şahıs warez filesi parayla satmaya çalıştığı için bu konu açılmıştır. ]

Video :

Kısa Özet: Şahıs insanların emeklerini satın alıp sadece bir iki gui değiştirip asıl emeği geçen kişiye sormadan danışmadan emeğini hiçe sayarak oyun dosyalarını satışa çıkarıyor ve ekibiyle anlaşmazlık yaşanıp ekip içinde olan umutcanpolat şahıs oyunu wareze düşürüyor ve açıklaması aşağıda görselde yazıyor.Para için ne hale düştüler artık şahıs çırpınıp son çare olarak seni dava ederim gibisinden tehditler savurmaya başladı gerisini videodan detaylı öğrenebilirsiniz.

Konu yanlış yere açtıysam yetkililerden ricam düzeltirlerse çok sevinirm. [ Kusurua bakmayın ]

Dosya Eklentileri

• Adsızwqe.png
    Adsızwqe.png
    12 KB · Gösterim: 56
he bu victoryas umut canpolatın konusundaki çocuk. ben welberwin filesi satan çocuk sanmıştım bunu.

çorbada benim de tuzum olsun, bana ücretli iş yaptırıp 2k para için sürekli erteleme yapıp en sonda cevap vermeyi bırakmıştı. Pek üstüne düşmedim daha yoğun işlerimiz var diye ama madem böyle bir konu açıldı ben de ekleme yapayım

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
@Victoryas 48 saat içerisinde ilgili iddiaları çürütecek kanıtlarla beraber itirazınızı yapabilirsiniz.

Ayrıca itiraz konusuyla ilgisi olmayanlar lütfen konu içeriğine alakasız yorumlar yapmasın. Bu bölümün kurallarını okuyalım lütfen. 🙏🏻

@Victoryas 48 saat içerisinde ilgili iddiaları çürütecek kanıtlarla beraber itirazınızı yapabilirsiniz.

Ayrıca itiraz konusuyla ilgisi olmayanlar lütfen konu içeriğine alakasız yorumlar yapmasın. Bu bölümün kurallarını okuyalım lütfen. 🙏🏻
İtirazını ben şimdiden diyeyim : parayla aldım ben her şeyini düzenledim :D :D files warez değil ben filesi düzenledim bu tarz cümleler kuracaktır. FİLES BAŞKASINA AİT bir de utanmadan itiraz mı edecek bir çoğu kişi şikayetçi neredeyse kimse sesini çıkarmıyor benim konu açmamı beklemişler galiba :D

tarafımda olan kişiler için öncelikle teşekkür ederim video içerisinde belirtildiği şekilde filesin yapımcısı benim, olay aslında çok fazla karmaşık çünkü ben bahsedilen umutcanpolata yada victoryas'a hiç bir şekilde files satışım olmadı öncelikle bunu belirtiyim fakat daha öncesinde x müşterilerime satışım olmuştu onlarda sağolsun el altından farklı kişilere satmışlar böylelikle elden ele dolaşmış sorun yok sadece üzüldüğüm kısım bazı müşterilerimin para verip aldığı dosyaların piyasaya ücretsiz düşmesi .

tarafımda olan kişiler için öncelikle teşekkür ederim video içerisinde belirtildiği şekilde filesin yapımcısı benim, olay aslında çok fazla karmaşık çünkü ben bahsedilen umutcanpolata yada victoryas'a hiç bir şekilde files satışım olmadı öncelikle bunu belirtiyim fakat daha öncesinde x müşterilerime satışım olmuştu onlarda sağolsun el altından farklı kişilere satmışlar böylelikle elden ele dolaşmış sorun yok sadece üzüldüğüm kısım bazı müşterilerimin para verip aldığı dosyaların piyasaya ücretsiz düşmesi .
Geçmiş olsun brom <3

üzücü bi durum ama insanlara güven olmuyo işte geçmiş olsun.

Kurallarımız gereği başkasının dosyalarını izinsiz şekilde paylaşmak veya satmak yasaktır. Eğer satışınız hala devam ediyorsa sitemizde satış konusu oluşturabilirsiniz

Kurallarımız gereği başkasının dosyalarını izinsiz şekilde paylaşmak veya satmak yasaktır. Eğer satışınız hala devam ediyorsa sitemizde satış konusu oluşturabilirsiniz
dikkate aldığınız için teşekkür ederim ancak burda olmasa farklı bir platform'da paylaşılacak şuanda her yerde al altından paylaşmaya devam ediliyor az önce farkettim ki buradada konu açılıp linkleri koyulmuş artık kaldırmak ile bir şeyin önüne geçemeyiz yine de teşekkür ederim düşünceniz için.

Sana files için dava açacağını söylemiyor orada başkasıyla olan özel konuşmalarını herkese açık olarak yayımladığın için dava etmekten bahsediyor ki evet, bu bir suçtur ve bu sebeple dava açılabileceğini biliyorum, sakın yanlış anlama beni dostum ama açsa bile, şu yazdığı yazılarla ve o üslupla çoktan kaybetmiş.

Not: Bu saatten sonra özel olarak konuştuğunuz ve konuşacağınız her kişiye dikkat edin, internette olan yazışmalarınız asla sizle ve o kişi de kalmıyor illa ki yapmış olduğunuz özel konuşmalarınız başka şahısların eline geçebiliyor, özellikle forumlar ve diğer siteler aracılığıyla yazışmalarınız yüklenilip paylaşılabiliyor, bu durum benim için bile oldukça tilt edici bir durum. Bu yüzden discord, skype veya artık hangi sosyal medyayı kullanıyorsanız, ya gerçekten güvendiğiniz birisi olsun ya da konuşmalarınızı sadece forum üzerinden yapmaya çalışın başka platformlara taşımayın.

Sana files için dava açacağını söylemiyor orada başkasıyla olan özel konuşmalarını herkese açık olarak yayımladığın için dava etmekten bahsediyor ki evet, bu bir suçtur ve bu sebeple dava açılabileceğini biliyorum, sakın yanlış anlama beni dostum ama açsa bile, şu yazdığı yazılarla ve o üslupla çoktan kaybetmiş.

Not: Bu saatten sonra özel olarak konuştuğunuz ve konuşacağınız her kişiye dikkat edin, internette olan yazışmalarınız asla sizle ve o kişi de kalmıyor illa ki yapmış olduğunuz özel konuşmalarınız başka şahısların eline geçebiliyor, özellikle forumlar ve diğer siteler aracılığıyla yazışmalarınız yüklenilip paylaşılabiliyor, bu durum benim için bile oldukça tilt edici bir durum. Bu yüzden discord, skype veya artık hangi sosyal medyayı kullanıyorsanız, ya gerçekten güvendiğiniz birisi olsun ya da konuşmalarınızı sadece forum üzerinden yapmaya çalışın başka platformlara taşımayın.
İllaki video içerisinde konuşma hatası yapmış olabilirim belirttiğin için teşekkürler. Dava açsın sıkıntı yok hakaretleri ve yaptığı iş ile hangi avukata gidicek çok merak ettim :D

olm benim files warezlense naparım lan acaba, 2.5k € dan satıyorum birde. yıkılırım moruk herhalde

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri