Çözüldü Arkadaşlar Satıcı gibi npc lerdeki kutu sayını artırmak istiyorum

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

mahmut1

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
1630270794592.png

Arkadaşlar Satıcı gibi npc lerdeki dükkan slot ( yuva) sayısı orjinalinde çok az bunu artırmak istiyorum. Basitçe anlatırsanız çok memnun olurum.

Çözüm
Öncelikle merhaba @adv1453 arkadaşımızın da söylediği gibi filesin kaynak dosyalarına ( Game, Db, Client Src ) Bunlara ihtiyacınız vardır bunları karşıladıktan sonra size tavsiyem öncelikle bu dosyalar üzerine internette anlatımlar var bunları öğrenmeniz sonra sistem nasıl eklenir mantığını öğrenmenizdir dersen ki ben bunlarla uğraşmak istemiyorum sadece bunu nasıl yapayım öğreneyim dersen common/length.h v.s bunlar src'lerin içerisinde ki anlatımlı bir şekilde paylaşımları var böyle yaparak ekleyebilirsiniz.
Hocam oradaki common/length.h in , game/shop.cpp game/shop_manager.cpp nereden girildiğini bilemediğim için yoksa bu konuya bakmıştım.

Filesinizin kaynak dosyalarına ihtiyacınız var. Bu kaynak dosyalarında game src ve client src olur, bu kısımlara eklemeniz gerekiyor. Bu yazdığınız bölgeler ise game src de bulunmaktadır.

Öncelikle merhaba @adv1453 arkadaşımızın da söylediği gibi filesin kaynak dosyalarına ( Game, Db, Client Src ) Bunlara ihtiyacınız vardır bunları karşıladıktan sonra size tavsiyem öncelikle bu dosyalar üzerine internette anlatımlar var bunları öğrenmeniz sonra sistem nasıl eklenir mantığını öğrenmenizdir dersen ki ben bunlarla uğraşmak istemiyorum sadece bunu nasıl yapayım öğreneyim dersen common/length.h v.s bunlar src'lerin içerisinde ki anlatımlı bir şekilde paylaşımları var böyle yaparak ekleyebilirsiniz.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri