Ankaralı Namık Öldü.

Enver A

Marjinx
Emekli Üye
Ticaret Puanı
0
7PXR9N.jpg

Bugün
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
sorusu oldukça merak ediliyor.
18 Ekim 2015 günü intihar eden ünlü sanatçı ile ilgili bilgiler bu haber ile verilmeye devam edilecek.
Oturduğu binanın yedinci katından atlayarak intihar eden ünlü sanatçı Ankaralı Namık hastanede yapılan ilk müdahaleye rağmen kurtulamadı.

Niye ve neden öldü belli olmayan Ankaralı Namık’ın intihar sebebi araştırılıyor. Ayrıca en çok merak edilen konulardan birisi seni hastaneye kaldırıldığıdır. Geçtiğimiz aylarda kalp sıkıntı ile birlikte hastaneye kaldırılan Ankaralı Namık, daha fazla dayanamayıp intihar etti. Konu ile ilgili çeşitli sebepler ortak olsa da emniyet güçleri tarafından yapılan resmi bir açıklama söz konusu değildir. Ölüm sebebi oldukça merak ediliyor fakat ekranların sevilen sanatçısının neden böyle bir şey yaptığını henüz bilinmiyor.

Konu ile ilgili bilgiler geldiğinde güncelleme devam edeceğiz.

Küçüklügüm bu adamın muzikleriyle geçti diyebilirim Ankaralı olarak üzüldüm. :(

Bilmem bana garip geliyor sonuçta sanatçıydı seveni, dinleyeni çoktu. Ekonomik konusunda da bir sıkıntısının olduğunu düşünmüyorum. Bence neden bonzai içip kendini bu hale getirdiğinin araştırılması lazım. Aklıma da gelmiyor hani. Acaba merak edip mi içti diye ama yaşını başını almış adam. Sonuçlarını bile bile neden bonzai içer orasıda ayrı bir konu.

Bilmem bana garip geliyor sonuçta sanatçıydı seveni, dinleyeni çoktu. Ekonomik konusunda da bir sıkıntısının olduğunu düşünmüyorum. Bence neden bonzai içip kendini bu hale getirdiğinin araştırılması lazım. Aklıma da gelmiyor hani. Acaba merak edip mi içti diye ama yaşını başını almış adam. Sonuçlarını bile bile neden bonzai içer orasıda ayrı bir konu.
Ankarada sanatcı olarak yükselen kişilerin genelinde var merak etmez zevkiyen içiyorlar.

Ankarada sanatcı olarak yükselen kişilerin genelinde var merak etmez zevkiyen içiyorlar.
Ne diyeyim. Bir yandan iyi olmuş diyesim var. Bir yandan da canım sıkılıyor böyle zevkiyen şeyler için kendilerini öldürmeleri. Üstelik bu sanatçı olunca vatandaş ne yapsın.?

Geri