Animasyon içe aktarma Plechito & GR2'den FBX'e dönüştürme by János.

Dr Livesey

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Bir discord grubunda paylaşıldığını görmüştüm ve yararlı olabileceğini düşündüğüm için burada paylaşıyorum. Eğer ki konu yeri yanlış ise raporlarsanız çok sevinirim.

Plechito tarafından hazırlanan animasyon videosuyla animasyonlu FBX dosyalarını 3DS'e aktarın;

János Rózsavölgyi tarafından hazırlanan animasyon videosuyla GR2'den FBX'e dönüştürün & FBX'ten 3DS'e veya 3DS'ten GR2'e dönüştürün;

Boşa çıkınca lycan a güzel bi düz vuruş animasyonu yapmayı düşünüyordum, karakteri belki gf'nin rezilliğinden kurtarırız, çok faydalı bir paylaşım

Boşa çıkınca lycan a güzel bi düz vuruş animasyonu yapmayı düşünüyordum, karakteri belki gf'nin rezilliğinden kurtarırız, çok faydalı bir paylaşım
Bazı kemik yapılarına yabancı. Mesela pelerini olan bir sura karakterine uygulamayı deneyin hocam. Karakterin şekilden şekile girdiğine şahit olacaksınız.

Lycan için denediniz mi hocam
Hepsinde denemedim. 105 seviye zırhında bozulduğunu hatırlıyorum. Zira animasyon yapılsa bile bu bozulma bir zırhta olmasa da diğer zırhlarda bozulma olur. Yani lafın kısası bunu Metin2 için doğrudan kullanmak mantıksız. Biraz daha geliştirilmesi gerekiyor.

Geri