Çözüldü Aniden client kapanması

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

exploytadam

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Sorun başlıkta açık arkadaşlar . 10 - 15 warp sonrasında client aniden kapanıyor ve errorlog bırakıyor. Errorlogdan bir şey anlaşılmıyor sadece exe adını belirtiyor o kadar. Detaylı errorlog için extended error log sistemini kuracaktım fakat client c++14 , onun için c++17 gerekiyor , geçirmeye de zamanım yok . Nasıl çözeriz yardım edebilecek olan var mı . Hatanın nereden çıktığını gösterse yeter bana ama errorlog unknown bırakıyor.

Bahsettiğim sistem:
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

1708532191813.png

0xc0000005 hatasının bir çok nedeni var ama metin2 ve warp faktörleri yan yana gelince hatanın sebebi ortaya çıkıyor.
Sebebi büyük ihtimalle metin2 nin sahip olduğu bellek sızıntıları. Her warp sonrası bellek kullanımı artar ve şişme yapar.
Bir noktadan sonra da oyun çöker. Bunun tek bir çözümü yok maalesef, bilenin de paylaşacağını sanmıyorum.

Yine de process monitör ile metin2 yi takibe alabilirsin, eğer farklı bir sebebi varsa belki yakalayabilirsin.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri