Anasayfa Hakkında

Yeni güncelleme;
Bu güncelleme daha çok kullanılabilirliği arttırmak amacıyla ufak düzenlemeleri içerir.

- Yorumlardaki tarih bilgisi nick yanına alındı (Alıntı desteği ile beraber tarih ile kontrol tuşları mobilde çok fazla yer kaplıyordu.) Ayrıca paylaş, bookmark ve yorumun sıra numarası eklendi.
yorum bookmark paylas vs.png

- Küçük telefonlarda editörün daha rahat kullanılması için editörün başında yer alan avatar gizli olacak.
mobil yorum.png mobil yorum placeholderli.png

İnsanların profilinde sadece mesajlar görünüyor. Ben mi bakamadım bilmiyorum ama konular siye bir sekme olsa istediğimiz insanın konularını rahatlıkla profilinden bakabilsek olmaz mı ?

en çok aradığım şeylerden varya 1de şey diycem konularda mesela kim hangi mesajı göndermiş onu karegorize edebilsek mükemmel olurdu mesela 1 konuda adam bilgi paylaşmış ama 20 50 sayfa konu var hangi sayfada olduğunu unutuyorum direk konu sahibine tıklasam konu üzerinde o konuda yazdığı mesajları gösterse sadece onun yada herkesin kaç mesajı olduğunu gösterir sayı olur sayıya tıkladığımızda mesajlarına gider böyle bir şey olsa nasıl olurdu acaba

en çok aradığım şeylerden varya 1de şey diycem konularda mesela kim hangi mesajı göndermiş onu karegorize edebilsek mükemmel olurdu mesela 1 konuda adam bilgi paylaşmış ama 20 50 sayfa konu var hangi sayfada olduğunu unutuyorum direk konu sahibine tıklasam konu üzerinde o konuda yazdığı mesajları gösterse sadece onun yada herkesin kaç mesajı olduğunu gösterir sayı olur sayıya tıkladığımızda mesajlarına gider böyle bir şey olsa nasıl olurdu acaba
@whistle

Biraz daha detay verebilir misiniz?

Geri