Çözüldü Alt Yapı Server Files Yardım!!!

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

LaZz

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar bir kaç konuda bu konu başlığı altında yardımlarınızı isteyeceğim. Bu işlerde yeniyim ama bayağı merak saldım. :)

1. Yardım Konum ; Resimde gördüğünüz rakamları kaldırmak,
SharedScreenshot.jpg

Şu üst kısımdaki yazıları kaldırma konusunu P2P açıkları videosunda "Whistle" üstad anlatıcam dedi de yoğunluktan unutmuş bir çok videoya baktım bulamadım. Kesin basit bir şey ama yeni olduğum için cevap yada yönlendirme yaparsanız çok makbule geçer.

2. Sorunum şu;
Adsız.png

Alt yapı server files olduğu için galiba files cinicin diye bir adam anlatımıyla yaptım, gönül isterdiki Whistle üstadın kini yapalım ama onu yapamadım kaç kere hata aldım. Neyse sadede geleyim ürün alacağım vakit 0 yang gözüküyor. Bunu nasıl çözerim ve nasıl itemleri fiyatlandırırım.

Son olarak bu maniline dosyası büyük ihtimalle, bu maniline açıklarını nasıl kapatabilirim detaylı bir konu varmıdır? Şimdiden herkese teşekkürler. :))

Çözüm
Metin2 Sıfırdan Altyapı Server Files Hazırlama Rehberi Bu yorumda 1. sorunuzun cevabı şu şekilde bulunuyor:

Client/UserInterface/UserInterface.cpp açın ve aratın;
C++:
#ifdef _DISTRIBUTE
        stRegisterDebugFlag ="__DEBUG__ = 0";
#else
        stRegisterDebugFlag ="__DEBUG__ = 1";
#endif

Şöyle değiştiriniz
C++:
#ifndef _DEBUG
#else
#endif

İtem fiyatları için navicat player item protodan ayarlayabilirsiniz gold kısmından. (shop_buy_price bir itemi satmak istediğiniz fiyattır.)

0 Yang İtem Alamama - Yetersiz Yang Fix
0 Yang İtemlere Ücretsiz Etiketi

mainline açıkları için ayrı konu oluşturmanızı öneririm.
Metin2 Sıfırdan Altyapı Server Files Hazırlama Rehberi Bu yorumda 1. sorunuzun cevabı şu şekilde bulunuyor:

Client/UserInterface/UserInterface.cpp açın ve aratın;
C++:
#ifdef _DISTRIBUTE
#else
#endif

Şöyle değiştiriniz
C++:
#ifndef _DEBUG
#else
#endif

İtem fiyatları için navicat player item protodan ayarlayabilirsiniz gold kısmından. (shop_buy_price bir itemi satmak istediğiniz fiyattır.)

0 Yang İtem Alamama - Yetersiz Yang Fix
0 Yang İtemlere Ücretsiz Etiketi

mainline açıkları için ayrı konu oluşturmanızı öneririm.

Çözüm
1. Yardım Konum ; Resimde gördüğünüz rakamları kaldırmak,
Client i debug modda derlediğin için o yazılar çıkıyor. Distribüte modunda derlersen o yazılar çıkmaz.
2. İtmelerin fiyatlarını item_proto üzerinden değiştirebilirsin.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri