Yardım Alperen Sönmez Oyun içi Nesne Market

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

yunus0399

「RcT 」YunusED
Premium Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Herkese merhaba konu başlığındaki gibi oyun içi nesne market ekledim ama 2 sorun var 1.si render target siyah arka planlı kaldı itemler görünmüyo renderlemiyo ama anlamadım sorun nerde 2.si nesne markete tıkladığımda açılmıyo ama escde ki seçenekten nesne market açılıyo ama eski versiyonu açılıyo tüm syserleri çözdümde ama nerden kaynaklı anlayamadım.

1705868835716.png

Ekledim knk hepsini ne var ne yok ama yinede kontrol etcem uitooltipte bi kaç düzenleme yaptım silahlar geldi ama arka plan hala siyah ve bir süre geçince sanırım render süresi bitince client kapanıyo tooltip sorunu sanırım düzgün ekleyen birisi uitooltipi paylaşabilrmi rica etsem

Src eksiklikleri de var gibi görünüyor model gelmemiş bile
Modelin gelmemesini uitooltipde bi defi değiştirip düzelttim model geldi ama arka plan yine siyah ve model geldi ancak bi süre durunca client kapanıyo o yüzden ekleyen varsa uitooltip istedim orayı düzeltsem çözülcek sanırım

denedim ancak kodlar aynı eksik birşey göremedim uitooltipte
def __ModelPreview(self, Vnum, test, model):
şurayı değiştirdim model geldi ama arka plan yine yok :(

1705939915910.png

1705943266935.png

Arka planı düzelttim aslında doğru çalışıyomuş sadece ymir workdan değil direk etcde uiden çekiymuş arka plan resimlerini oraya atınca düzeldi şimdi sorun şöyle mesela ninja itemlerine mouseyi götürürsem diyelimki çelik ise savaşçı çeliğini gösteriyo sura silahlarını takabiliyo olarak gösteriyo kuşak yan duuruyo bunların fixlerini bilen varmı acaba

Geri