Affect'de Ejderha Tanrı Saldırısı gösterme

adv1453

Yardımsever Üye
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Arat root-> uiaffectshower.py :
Python:
MALL_DESC_IDX_START+player.POINT_MALL_ATTBONUS : (localeInfo.TOOLTIP_MALL_ATTBONUS_STATIC, "d:/ymir work/ui/skill/common/affect/att_bonus.sub",),

Altına ekle:
Python:
MALL_DESC_IDX_START+player.POINT_ATT_BONUS : (localeInfo.TOOLTIP_MALL_ATTBONUS_STATIC, "d:/ymir work/ui/skill/common/affect/att_bonus.sub",),

Arat UserInterace->PythonPlayerModule.cpp :
Python:
PyModule_AddIntConstant(poModule, "POINT_MALL_ATTBONUS",    POINT_MALL_ATTBONUS);

Altına ekle:
Python:
PyModule_AddIntConstant(poModule, "POINT_ATT_BONUS", POINT_ATT_BONUS);

Screenshot_1.png

reis 30 dakika, 1 saat , 2 saat nasıl yapabiliriz bunları mesela ben oyuna yeni bir item ekledim ve bu itemin +10 yarı insan vermesini istiyorum diyelim, süreside 30 dakika olsun diyelim ne yapmam gerek?

aynı şekilde depo genişletme, altın şans parası etkileri filan bunlar çalışmıyor bende nasıl çalıştırabilirim?

bu arada teşekkürler bu gerçekten çok önemli bi konuydu.

Ben ne yaptım ne ettim tüm forumlardaki konuları yorumları hepsini denedim olmadı bu konuyu yaptım yine olmadı ilginç

reis 30 dakika, 1 saat , 2 saat nasıl yapabiliriz bunları mesela ben oyuna yeni bir item ekledim ve bu itemin +10 yarı insan vermesini istiyorum diyelim, süreside 30 dakika olsun diyelim ne yapmam gerek?

aynı şekilde depo genişletme, altın şans parası etkileri filan bunlar çalışmıyor bende nasıl çalıştırabilirim?

bu arada teşekkürler bu gerçekten çok önemli bi konuydu.

Buradan bunun için konu oluşturursan yardım edebiliriz. Farklı bir konuda yorum olarak tartışmak doğru olmaz.

Ben ne yaptım ne ettim tüm forumlardaki konuları yorumları hepsini denedim olmadı bu konuyu yaptım yine olmadı ilginç

Hata veriyor mu yoksa hatasız yaptığın halde gözükmüyor mu?

pot yüzdesini nasıl gösterebilirim envnaterde gözüküyor ama üstde gözükmüyor
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

chr.NEW_AFFECT_AUTO_HP_RECOVERY : (localeInfo.TOOLTIP_AUTO_POTION_REST, "d:/ymir work/ui/pattern/auto_hpgauge/05.dds"),
chr.NEW_AFFECT_AUTO_SP_RECOVERY : (localeInfo.TOOLTIP_AUTO_POTION_REST, "d:/ymir work/ui/pattern/auto_spgauge/05.dds"),

Son düzenleme:
chr.NEW_AFFECT_AUTO_HP_RECOVERY : (localeInfo.TOOLTIP_AUTO_POTION_REST, "d:/ymir work/ui/pattern/auto_hpgauge/05.dds"),
chr.NEW_AFFECT_AUTO_SP_RECOVERY : (localeInfo.TOOLTIP_AUTO_POTION_REST, "d:/ymir work/ui/pattern/auto_spgauge/05.dds"),
ekli bende gine de göstermiyor

Geri