Çözüldü 5 Envanter Sistemi Syserr

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

al1h4nkvlc2

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Forumda bulunan 4 envanter sistemini 5 e göre uyarladım aldığım syserr

Dosya Eklentileri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    333,2 KB · Gösterim: 123
Uiscripte yada inventorywindow içindeki dosyaya eklediğin şeyleri kontrol et. 3 4 ve 5 envanteri eklememişsin büyük ihtimal

Çözüm
Uiscripte yada inventorywindow içindeki dosyaya eklediğin şeyleri kontrol et. 3 4 ve 5 envanteri eklememişsin büyük ihtimal
Onu çözdüm şimdi yeni syserr verdi
AA:
1022 12:15:07811 :: Failed to decompress : locale/tr/ui/select/name_warrior.sub
1022 12:15:07816 :: ui:2815: RuntimeWarning: tp_compare didn't return -1 or -2 for exception

1022 12:15:07818 ::
introSelect.py(line:279) __LoadBoardDialog
ui.py(line:2808) LoadScriptFile
ui.py(line:2998) LoadChildren
ui.py(line:2815) LoadChildren

SelectCharacterWindow.LoadBoardDialog.LoadScript - <type 'exceptions.RuntimeError'>:Failed to load image (filename: locale/tr/ui/select/name_warrior.sub)

1022 12:15:07819 :: ============================================================================================================
1022 12:15:07819 :: Abort!!!!

Failed to load image (filename: locale/tr/ui/select/name_warrior.sub) dosya yerinde mi kontrol et yerindeyse notepadd ile aç içinde bir resim adı yazar o resim yerinde mi onu kontrol et.

Failed to load image (filename: locale/tr/ui/select/name_warrior.sub) dosya yerinde mi kontrol et yerindeyse notepadd ile aç içinde bir resim adı yazar o resim yerinde mi onu kontrol et.
Tamam çözdüm yaptım birşeyler kopyala yapıştır yerine kendim yazdım ama envanterler fazlasıyla kaydı ve tıklayamıyorum lwkjerjkqwekj onlarıda fixlicem inşallah

Konu çözüldüğüne göre kapatıldı.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri