Çözüldü 120 level silah pack ve Kraliyet zırhları

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

maxbro

[GM]MaxBro
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar, Öncelikle herkese iyi günler dilerim. Kurmak üzere üzerinde çalıştığım server files'ime eklemek istediğim, aşağıda resimlerini paylaştığım zırh ve silahların pack'lerini forumlarda bulamadım. Daha önceden açılmış birçok konu var fakat baktığım linklerin hepsi kırık. Elinde bu packlerden bulunan varmı. Yardımcı olmanız dileğiyle saygı ve sevgilerimi sunarım.

Screenshot_1444.png
Screenshot_11111.png
Screenshot_12222.png
Screenshot_14444.png
Screenshot_122222.png
silahlar.png

günlerdir arıyorum bu packi. henüz kuramadım üzerinde çalışıyorum. ayrıca farklı bir projem var. hosting'e ihtiyaç olmadan server kurulumu gibi. bakalım belki başarıya ulaşırız.

günlerdir arıyorum bu packi. henüz kuramadım üzerinde çalışıyorum. ayrıca farklı bir projem var. hosting'e ihtiyaç olmadan server kurulumu gibi. bakalım belki başarıya ulaşırız.
hostinge ihtiyaç yok zaten server kurmak için ? hosting size sadece sizin makineniz dışında bir makine sağlar size.

Bu işlemi yapmak için sunucuya ihtiyacınız yok. Kendi bilgisayarınıza virtual box üzerinden local bir sunucu açıp testlerinizi yapabilirsiniz.
Anladığım kadarıyla yenisiniz bu işte o açıdan böyle öğrenmektense eğitim setlerini izlemeni tavsiye ediyorum.
Çünkü izledikten sonra zırh,saç ve silah gibi şeylerin ne kadar basit eklendiğini çözebilirsin.

evet projelere yeni başladım, yaklaşık 50-60 civarı video izledim konuyla alakalı. Server kurup oyuna girişte sıkıntı yok. Fakat benim bilgisayarımda bulunan server'e farklı bir cihazdan giriş yapmayı ayarlayamadım henüz. izlediğim videolarda da konuyla alakalı net bir şekilde belirtilmiyor. Farklı cihazlarda girişi nasıl sağlayabilirim. Video linki var mıdır. Hosting kullanmak istemiyorum. Sebebi parasal değil, kendim yapmak istediğimden. @DARKNESNIGHT @burakhangunduz

Evlere verilen bağlantıdan dolayı dışarıya local makinayı açamazsanız. Ancak ssh, ftp ve mysql açabilirsiniz. Oyuna girmeye çalıştıklarında karakter seçtikten sonra atacaktır.

Evlere verilen bağlantıdan dolayı dışarıya local makinayı açamazsanız. Ancak ssh, ftp ve mysql açabilirsiniz. Oyuna girmeye çalıştıklarında karakter seçtikten sonra atacaktır.
Öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim. Kurduğumuz serveri diğer oyuncularla paylaşmak için illa ki hosting'e mi vermemiz gerekiyor. Olmayan birşeyi bulmak için baya zaman harcamışım. Bunun bir çözümü varsa seve seve yardım teklifini kabul ederim :)

Öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim. Kurduğumuz serveri diğer oyuncularla paylaşmak için illa ki hosting'e mi vermemiz gerekiyor. Olmayan birşeyi bulmak için baya zaman harcamışım. Bunun bir çözümü varsa seve seve yardım teklifini kabul ederim :)

Hocam sizin mevzunuzu şimdi anladım. Şöyle bi olay var evinize dedicated sunucu kiralayıp bu işlemi yapabilirsiniz.
Lakin yeni bir başlangıç seviyesinde olduğunuz için bu işlemi es geçmenizi öneriyorum.

Kendi local sunucunuzda düzenlemelerinizi yapın. Ardından herhangi bir bilişimden vps kiralayın.
Filesinizi oraya kurun ve işleme böyle devam edin. Siz dosyalarınızı güvende tutmak adına bu işlemi yapmak istiyorsunuz anladığım kadarıyla?

Hocam sizin mevzunuzu şimdi anladım. Şöyle bi olay var evinize dedicated sunucu kiralayıp bu işlemi yapabilirsiniz.
Lakin yeni bir başlangıç seviyesinde olduğunuz için bu işlemi es geçmenizi öneriyorum.

Kendi local sunucunuzda düzenlemelerinizi yapın. Ardından herhangi bir bilişimden vps kiralayın.
Filesinizi oraya kurun ve işleme böyle devam edin. Siz dosyalarınızı güvende tutmak adına bu işlemi yapmak istiyorsunuz anladığım kadarıyla?
Aynen öyle. Açıkçası biraz önyargılı diyebileceğimiz endişelerim var. Bizim 2009 yıllarında oynadığımız server vardı. Geleceği çok parlak olmasına rağmen server sahibi pek ilgilenmiyordu. Satın alma çabalarımız da karşılıksız kaldı. Girişeceğim proje de hata yapmak veya ilerde sıkıntı yaşamak istemiyorum. O yüzdendir ki tamamen ipler elimde olsun istiyorum. Bu konuda muhtemelen sunucular gayet güvenilirdirler. Fakat ben biraz titiz davranmak istiyorum. Saygılarımı sunarım.

Aynen öyle. Açıkçası biraz önyargılı diyebileceğimiz endişelerim var. Bizim 2009 yıllarında oynadığımız server vardı. Geleceği çok parlak olmasına rağmen server sahibi pek ilgilenmiyordu. Satın alma çabalarımız da karşılıksız kaldı. Girişeceğim proje de hata yapmak veya ilerde sıkıntı yaşamak istemiyorum. O yüzdendir ki tamamen ipler elimde olsun istiyorum. Bu konuda muhtemelen sunucular gayet güvenilirdirler. Fakat ben biraz titiz davranmak istiyorum. Saygılarımı sunarım.
Para olsa bile bilgi olmazsa sonunu görmek çok uzun olmaz :)
Size karşı bi lafım değil genel olarak sonuç bu malesef.

Para olsa bile bilgi olmazsa sonunu görmek çok uzun olmaz :)
Size karşı bi lafım değil genel olarak sonuç bu mal
Boşuna dememişler öğrenmenin yaşı yoktur diye :) Peki bir sunucudan kiralayıp geliştirdiğimiz serverimizin dosyalarını filezilla mysql aracılığı ile yedekleyip, bahsettiğiniz vps sunucularına taşıma imkanı varmıdır. Vps olarak gcloud veya azure'yi düşünüyorum. Veyahut direk .com uzantılı domain'e bağlanabiliyor mu server.

Öncelikle öğrenmek istiyorsanız lütfen bu konuyu inceleyiniz.
Altyapı Server Files Oluşturma

Ardından sorularınıza cevap verelim.
Kendi localhost sunucunuzda kurduğunuz dosyaları yedekleyip ana vps sunucunuza aktarabiliyorsunuz.
Vps olarak ise ne diceğimi bilmiyorum. 3 4 senedir localhost üzerinden geliştirmeler yaptığım için yorum yapamıyorum.
.com uzantılı domaine server bağlanmaz. Yani şöyle ki siz bi alan adı alırsınız, ona bir hosting sağlarsınız.
Ardından bu hosting içerisine Web Panel bu linkten panellere bakıp kurabilirsiniz.
Umarım anlatabilmişimdir.

Öncelikle öğrenmek istiyorsanız lütfen bu konuyu inceleyiniz.
Altyapı Server Files Oluşturma

Ardından sorularınıza cevap verelim.
Kendi localhost sunucunuzda kurduğunuz dosyaları yedekleyip ana vps sunucunuza aktarabiliyorsunuz.
Vps olarak ise ne diceğimi bilmiyorum. 3 4 senedir localhost üzerinden geliştirmeler yaptığım için yorum yapamıyorum.
.com uzantılı domaine server bağlanmaz. Yani şöyle ki siz bi alan adı alırsınız, ona bir hosting sağlarsınız.
Ardından bu hosting içerisine Web Panel bu linkten panellere bakıp kurabilirsiniz.
Umarım anlatabilmişimdir.
server oluşturma işlemlerini yapabiliyorum. fakat local olarak sonuç elde edince işe pek yaramadı açıkçası. metin2 sunucu hizmeti veren websitelerinden kiralanan serverlerin yedeğini alabiliyormuyuz, beğendiğimiz files kiralayıp yedek alarak editlemek daha verimli olur.

server oluşturma işlemlerini yapabiliyorum. fakat local olarak sonuç elde edince işe pek yaramadı açıkçası. metin2 sunucu hizmeti veren websitelerinden kiralanan serverlerin yedeğini alabiliyormuyuz, beğendiğimiz files kiralayıp yedek alarak editlemek daha verimli olur.
O öyle olmuyor işte bilişimler lisanslıyor ve src vermiyor :)

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri