İstek 1-99 veya 1-120 gelişime açık bir files

Konu sahibinin aradığı materyalleri bulmasına yardımcı olmak için konuya yorum yazabilirsiniz.

xbetafps

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar arkadaşlar ben kendimi metin2 devloperlikte geliştirmeye çalışan bir arkadaşınızım Cok araştırma yaptım coğu fileste ya sorhce dosyası verilmemiş yada mysql şifresi falan verilmemiş rica etsem elinde 1-99 ve ya 1-120 gelişime acık bir files varmıdır şimdiden cok teşeküre ederim.

Merhaba, mysql şifresini değiştirebiliyorsunuz diye biliyorum. Onun dışında tam anlamıyla düzgün bir files bulmak ücretsiz olarak çok zor.

1-99 old school bir filestir. satılıyordu el altından satılınca sahibi başka bir forumda paylaşma kararı aldı
indirme linki
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

1-105 yapısında kuşak kanat sisteminede sahip. güzel bir files ama pack taraflı karışık şekilde eklendği için aldığıma pişman olup kullanmadım.
ve sahibi kendi ve diğer alıcılardan izin alarak paylaştı bunu istersen kullanabilirsin.

diğer alternatif link

1-99 old school bir filestir. satılıyordu el altından satılınca sahibi başka bir forumda paylaşma kararı aldı
indirme linki

1-105 yapısında kuşak kanat sisteminede sahip. güzel bir files ama pack taraflı karışık şekilde eklendği için aldığıma pişman olup kullanmadım.
ve sahibi kendi ve diğer alıcılardan izin alarak paylaştı bunu istersen kullanabilirsin.

diğer alternatif link

görüntü olaydı iyiydi 1-99 un

Geri