Öneri Toplu İtem Sat Sil Sistem Öneri?

Konu sahibi önerilerinizi bekliyor. Konuya yorum yazabilirsiniz.

melihalbayrak

Geliştirici
Geliştirici
Yardımsever Üye
Usta Üye
Ticaret Puanı
0
Selamlar arkadaşlar. Toplu bir şekilde itemleri satma ve silme seçenekli sistem lazım. Paylaşılan sistemlerin hepsi sadece silme görevi görüyor. Bana silmenin yanında satma seçeneğide olan bir sistem lazım. Paylaşıldı belki ama bulamadım. Eğer paylaşılmadıysa öyle bir sistem içinden sökmek için ekli olan bir files var mı?

Frozen files (virüssüz hali) başlığıyla paylaşılan fileste yanlış hatırlamıyorsam sat-sil mevcuttu. Ancak "toplu" olayını yapıyor mu hatırlamıyorum.

Frozen files (virüssüz hali) başlığıyla paylaşılan fileste yanlış hatırlamıyorsam sat-sil mevcuttu. Ancak "toplu" olayını yapıyor mu hatırlamıyorum.
İtemi sürükleyince Sat sil ekledim zaten ama bana bunun toplu şekilde bir pencereye sürükleyip ya da sağ tık ile geçirilip sil yada sat lazım tek tek her itemi sürükleme sinir bozucu. Bir fileste buldum ama adamlar hangi define ile eklemiş bulamadım

İtemi sürükleyince Sat sil ekledim zaten ama bana bunun toplu şekilde bir pencereye sürükleyip ya da sağ tık ile geçirilip sil yada sat lazım tek tek her itemi sürükleme sinir bozucu. Bir fileste buldum ama adamlar hangi define ile eklemiş bulamadım
A99'un böyle bir paylaşımı vardı. Ama hiç test etmedim. Bakabilirsin istersen..

Sparky filesteki satma butonu sorunsuz diye biliyorum. Ben sökmekte iyi değilim normalde söküp paylaşıcaktım :D

Pencereli sat-sil olanına yabancı forumlarda da hiç rastlamadım bugüne kadar. Var mıdır bilmiyorum ama bana sorarsan büyük ihtimalle yok.
Yinede iyice araştırmak lazım, son çare iki sistemi birleştirmek gibi görünüyor.

Sparky filesteki satma butonu sorunsuz diye biliyorum. Ben sökmekte iyi değilim normalde söküp paylaşıcaktım :D
Sparkyde sil sat var onu söktüm ekledim bana bunu toplu şekilde yapan sistemi lazım rohan oyununda vardı bu sistem onun gibi bir sistem

Pencereli sat-sil olanına yabancı forumlarda da hiç rastlamadım bugüne kadar. Var mıdır bilmiyorum ama bana sorarsan büyük ihtimalle yok.
Yinede iyice araştırmak lazım, son çare iki sistemi birleştirmek gibi görünüyor.
Rohan oyununda var ve osmanlı2 diye paylaşılan bir fileste var ama sistemin kodları tespit edemedim yarın detaylı bakacağım tekrardan.

Rohan oyununda var ve osmanlı2 diye paylaşılan bir fileste var ama sistemin kodları tespit edemedim yarın detaylı bakacağım tekrardan.
Rohan'ı kurup debug modda çalıştırabilirsen pencere isminden, buton isminden falan çağrılan fonksiyonları bulup py tarafını çözebilirsin diye düşünüyorum.
Src tarafında da delete / remove gibi aramalar yaparak bir ihtimal tespit edebilirsin. Özellikle .h dosyalarında bununla ilgili bir değişken bulabilirsen başlangıç için daha iyi olur. Makro yoksa biraz uğraştıracak gibi..

O88avb.jpg

[KYGN-SYSTEM]Toplu Nesne Silme | Satma​

Bu lazım işte. Satıyor mu paylaşım mı bu nedir?
[KYGN-SYSTEM]Toplu Nesne Silme | Satma

Bunu yazarsan googleye direk çıkıyor. Link paylaşımı yasak mı burda bilmiyorum. Ayrıca konuda güncellemeler falanda var. En iyisi konuya bak sen.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Çözüm
[KYGN-SYSTEM]Toplu Nesne Silme | Satma

Bunu yazarsan googleye direk çıkıyor. Link paylaşımı yasak mı burda bilmiyorum. Ayrıca konuda güncellemeler falanda var. En iyisi konuya bak sen.
Tamamdır buldum.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Evet bölüm kurallarını okumak gerekiyor. Sonra neden uyarı aldım diye çemkirenler oluyor. :)

Geri