Yardım Sistem ekleme konusunda yardım

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

mahmut123213

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
slotmatchine.png

Merhaba serverime slot makinesi sistemini eklemek istiyorum fakat bu konuda çok fazla bilgim yok, detaylıca anlatabilecek zamanı olan birisi varsa çok memnun olurum.

Hocam yardım etmek isterim ama şuan çok doluyum. Önerim olacak bence siz ufakta olsa bir deneyin aldığınız hataları konu açın elimizden geldiği kadar cevaplarız.

Hocam yardım etmek isterim ama şuan çok doluyum. Önerim olacak bence siz ufakta olsa bir deneyin aldığınız hataları konu açın elimizden geldiği kadar cevaplarız.
Hocam ben yine denemelerimi yapıyorum fakat bilgilenirsem diğer işlemlerde de kullanırım. Sizide anlıyorum yoğunsunuzdur elbet fakat başka yardımcı olabilecek arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Veya youtubeda bildiğiniz bir videosu varsa paylaşırsanız

Hocam ben yine denemelerimi yapıyorum fakat bilgilenirsem diğer işlemlerde de kullanırım. Sizide anlıyorum yoğunsunuzdur elbet fakat başka yardımcı olabilecek arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Veya youtubeda bildiğiniz bir videosu varsa paylaşırsanız
sistem ekleme videoları mmotutkunları yazarsan googleye benim videolarım çıkar onlara bakıp neyi nereye eklediğimi görebilirsin

Geri