REBELMT2 104-105 +800 ONLİNE DENENMİŞ SORUNSUZ FİLES SATIŞ KONUSU GÜNCEL V08

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

11Policeman26

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar Rebel2 Filesi ile ilgili Bir Çok Konu Mevcut Fakat hepsi Eski Sürümlerdir Forumdaki Konularla Alakası Yoktur
Forumdaki konulardaki files Game.Core Gibi Bir çok Sorunları Mevcutdur .

Bizler Asıl Gerçek Sahipleriyiz Şuan Oyunumuz Hala Açık +700 Online İle denenmiştir her hangi bir game.core Vs Rastlanmamıştır istediğiniz Tarzda Açabilirsiniz Test Olarak giriş yapıp göz atabilirsiniz.

Not: İçerisinde Tonlarca Kostüm Silah Fişi Mevcut Hazır Nesne Marketde Verilmektedir Ronark Sistemi , Vs Ücretli Şekilde Alınmıştır, Başka bir files geliştirdiğimizden dolayı filesi satışa çıkarmış bulunuyoruz.

Files Satın alımında İlk 3 Gün içerisinde ücretsiz Destek Verilmektedir,

İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Discord: luciferx5516

FİLES İÇİ GENEL GÖRÜNÜM:

Başka forumda v7 burada v8 sürümü yazman komik

Satmakta oldugun filesin resimlerini ve kanıtlarını yüklersen iyi olur.. üstelik filese para verilmez oldugunu düşünüyorum. çünkü adam gibi bişey olsaydı sen kendin başka bir filese geçmez kendin kullanırdın. Satmak için yapılan files ayrı tabi. Bu aynı elimde patladı bakalım kime ne şeyy yapabilirim demek gibi birşey olmuş.. Şüphelendim bazı şeylerden alacak kişi test sunucu açtırıp kontrol etmeden almasın benim tavsiyemdir.
Bu filesi neden alalım ?
Bu filese neden para verelim ?
Bu filesin özellikleri nedir ?
Bu hatası var mıdır ?
Filesin hatası çıkarsa 30 gün içerisinde iade alır mısın ? Geliştirmene güveniliyor musun ?
Fileste olan sistemler itemler kostumler bahsettiğin silahlar vb. resimleri neden yok ?
Kurulum desteği vericek misiniz ? veya Kurulum Videosu vericek misiniz ?
Neden Piyasada güvenilir bilinir o kadar adam varken senin 2 satırlıkk yazın ile bu filesi alayım ?
bunlar önemli sorular bence konuna cevaplarını ekle sanada bunu tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Satmakta oldugun filesin resimlerini ve kanıtlarını yüklersen iyi olur.. üstelik filese para verilmez oldugunu düşünüyorum. çünkü adam gibi bişey olsaydı sen kendin başka bir filese geçmez kendin kullanırdın. Satmak için yapılan files ayrı tabi. Bu aynı elimde patladı bakalım kime ne şeyy yapabilirim demek gibi birşey olmuş.. Şüphelendim bazı şeylerden alacak kişi test sunucu açtırıp kontrol etmeden almasın benim tavsiyemdir.
Bu filesi neden alalım ?
Bu hatası var mıdır ?
Filesin hatası çıkarsa 30 gün içerisinde iade alır mısın ? Geliştirmene güveniliyor musun ?
Fileste olan sistemler itemler kostumler bahsettiğin silahlar vb. resimleri neden yok ?
Neden Piyasada güvenilir bilinir o kadar adam varken senin 2 satırlıkk yazın ile bu filesi alayım ?
Hey MaşAllah marketten ürün alırken gbt ye vuralım bir de :D

Bu filesi neden alalım ?
Bu hatası var mıdır ?
zaten hocam filesi xx forumda warez :D

Merhaba,
24 saat içerisinde konuya filesle ilgili resimleri ekleyiniz.

Konu kilitlenmiştir. Resimleri ekleyeceginiz zaman bu mesajımı rapor edebilirsiniz. @11Policeman26

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri