Yardım OfflineShop Pazar İsim Mob ve Karakterin Üstüne Gelme Sorunu

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

mya

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar bugün farkettim sürekli olmuyor nadir durumlarda bazen binek çağırınca felan oluyor bu sorunu nasıl düzeltebilirim pazar ismi karakter adı üstünde yazıyor

hataaaaa.PNG

Hata2

HATA222.PNG

Son düzenleme:
Büyük ihtimal pazar mesafe sisteminden kaynaklı. Bu alttaki sistemi ekle çünkü great içindeki mesafe sistemi bu sistemin python kısmından falan alınımış bir değişiği gibi bişey.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Böyle bir sistem ekli değil bende pack ile alakalı olabilir bi yanlış işlem yapmış olabilirim o yüzden ilk hali ile test edeceğim şuanda

Böyle bir sistem ekli değil bende pack ile alakalı olabilir bi yanlış işlem yapmış olabilirim o yüzden ilk hali ile test edeceğim şuanda
O zaman sen bu sistemi ekle sonra bir test et. Bu hata büyük oranda bu sistemin kalıntılarından ya da yanlış eklenmesinden kaynaklı sendeki sorunda range sisteminin great kodlarında olmasından dolayı olabilir. Sen eklemedin ama great kodlarında bu sistem var zaten.

Error:
networkModule.SetSelectCharacterPhase - :unindent does not match any outer indentation level (uiGameOption.py, line 218)
Hocam o sistemi eklemeye çalısıyorum fakat bu satırda hata vermekte nasıl düzeltirim

hatas.PNG

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Bu arada bendede oluyor bakmadım tam ama bende çar oyundayken tepkisiz direk rebot atınca oluyor ARADA. Shutdown çekip atınca veya exe kapatıp rebot atınca sorun olmuyor.

Error:
networkModule.SetSelectCharacterPhase - :unindent does not match any outer indentation level (uiGameOption.py, line 218)
Hocam o sistemi eklemeye çalısıyorum fakat bu satırda hata vermekte nasıl düzeltirim
Uiprivateshoobuilder olan kodu sil dene olmazsa uiofflineshopbuilder olanı sil dene ikisinden birisi olmalı great hangisindendi hatırlamıyorum.

Bu arada bendede oluyor bakmadım tam ama bende çar oyundayken tepkisiz direk rebot atınca oluyor ARADA. Shutdown çekip atınca veya exe kapatıp rebot atınca sorun olmuyor.
Bendede öyle zaten

Uiprivateshoobuilder olan kodu sil dene olmazsa uiofflineshopbuilder olanı sil dene ikisinden birisi olmalı great hangisindendi hatırlamıyorum.
Hocam Dediğin gibi denedim yine aynı hatayı verdi

Reboottan Sonra Metin kesim dedim böyle oluyor pazar açıp hiç serveri denememiştim bu sorunu nasıl düzelteceğim kimsenin bilgisi yokmu pazar range mesafe sistemini ekleyemedim yardımcı olabilecek arkadaş yokmu ??

Oyundan çıkıp girince pazar isimleri gidiyor reboottan sonra oluyor ama

İnceleyip çözerseniz bilgi veriniz lütfen

PazarHata.PNG

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Reboottan Sonra Metin kesim dedim böyle oluyor pazar açıp hiç serveri denememiştim bu sorunu nasıl düzelteceğim kimsenin bilgisi yokmu pazar range mesafe sistemini ekleyemedim yardımcı olabilecek arkadaş yokmu ??

Oyundan çıkıp girince pazar isimleri gidiyor reboottan sonra oluyor ama
O zaman senin sorun başka bir şeyden kaynaklı. Bende zamanında bu sistemi kullandım hiç böyle bir sorun yoktu.

Halen devam etmektedir sorunum pazar range mesafe sistemi sorunsuz eklendi yinede bu sorun devam etmektedir, başka fileste denedim ondada aynı sorun var great offline shop ekli

Geri