Çözüldü Metin2 Pvp Server Hakkında

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

quoxs312

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Yeni pvp açtım npc felan düzenledikten sonra oyuna girdiğimde yazı yazınca oyun öylece kalıyor ve server kapanıyor yardımcı olabilecek birisi var mı?

Büyük ihtimal idleri yanlış girmişsinizdir.
Server dosyasının içindeki syserr dosyasında yazanları buraya yapıştırır mısınız?

okuyorum eki ama anlamıyorum sanırım çünkü bulamıyorum ve bu alanda çok yeniyim:D Lütfen tarif eder misin?:D Anlayışın için çok teşekkür ederim

bulabildiğim bi bu var sftp://[email protected]/usr/game/db/syserr

Dosya Eklentileri

• syserr.txt
    886 byte · Gösterim: 458
Son düzenleme:
okuyorum eki ama anlamıyorum sanırım çünkü bulamıyorum ve bu alanda çok yeniyim:D Lütfen tarif eder misin?:D Anlayışın için çok teşekkür ederim

bulabildiğim bi bu var sftp://[email protected]/usr/game/db/syserr
Son yaptığınız işlem neydi. Olmadı son yaptığınız işlemi sıfırlayın

sadece npc isimleri değiştirmeye çalışıyordum ama bu işlemi nasıl sıfırlayacağım?
sadece navicat kullandım

yine yanlış syserr mi attım acaba? :/
locale_name kısımlarını değiştireceksiniz. Bildiğim kadarıyla navicattan değişmemesi lazım. İsimler binary olarak ekleniyor. En iyisi en son yedeği atmanız.

hiç yedek almadım dediğim gibi serveri alalı bir hafta oluyor daha ve pek bilgim yok öğrenmeye çalışıyorum sizler sayesinde,<dosya ismi> yerine ne yazmam gerekiyor acaba?

hiç yedek almadım dediğim gibi serveri alalı bir hafta oluyor daha ve pek bilgim yok öğrenmeye çalışıyorum sizler sayesinde,<dosya ismi> yerine ne yazmam gerekiyor acaba?
Dostum bilişimden mi aldın makinayı?

buyur hocam channel1 syserr
Game ile alakalı olabilir. Filesi bi sıfırlayın, yedek varsa yedekleri yükleyin;

Kod:
cd /usr
rm -rf game
tar zxvf <yedekdosyaadi>

cd /var/db
rm -rf mysql
tar zxvf <yedekmysqldosyadi>

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri