Server Files Lenas2 (HAZEJ SF) edited..

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Full pack adlı dosyayı discord üzerinden kendisi gönderdi oyuna bağlandığımda kendisiyle oyunda girip test etmeye başladık catacomb ve diğer yukarıda saydığım sorunlar fileste olduğu için filesin basit sorunlarını çözecektik. Ki çözemedik sebebi de hazej beyfendiye herşeyi göndermiş ama ne hikmetse dump protoyu gönderememiş. Bizde yaklaşık 1-2 gün boyunca bekledik. Oyunun sırf sorunlarını client tabanlı sorunları çözebilmek amacıyla game mysqlı sunucudan çektim bunu kendiside biliyor konuşmalarımızda çünkü bizzat söyledim filesin sorunlarını (client) çözebilmek için dosyaları yerele kurduğumu resimleriyle birlikte gösterdim şimdi söyliyimde bunuda yalanlamaya çalışmasın. Bundan bi sonra ki gün masaya oturduğumda mesaj atmış geldim baktım dedi bana sen herşeyi silmişsin falan dedi adam bana mesaj attı çık felan resimleri vardı attığın resimi de kendin kaldırdın. Bilerek silmedim kötüleme yapmayı bırakmalısın ben de sonuçta insanım ve hatam olmayacak diye birşey yok kimin hatası yok ki birçok insan defalarca kez hata yapıyor. Bu forumlarda hakkımda yazılanların ardından sızdırmaya karar verdim. Benim sabır frekanslarımla oynamayın!
Ulan ege yıllardır milleti kandırıp dosyalarını çalıyosun bide burda mazlum edebiyatımı çekiyorsun :d aciz bir çocuksun sadece.
sana gerçekten çok acıyorum hahahahha

Şu anydeski kaldiriyim ben ege banada bağlanmıştı anydeskle gerçi olmayan şeyin neyini alacak :D ulan egeeeee :D

pumasıda egeside ayrı fırıldak. dosyaları sattığım çocuklara biri pumayı önermiş sonra yapamamış egeyi çağırmış sonrada çocukları kandırıp dosyaları çekmişler

vuhu drama o zaman sen şunu söylüyorsun srcde senin elinde doğru muyum?
Bu filesin srcsi sahibi dışında hiçkimse de yok bunu hazej kendi ücretli files konusunda söylüyor. Ayriyeyeten ilave birşey daha söyleyeyim adamda src anydeske bağlıyken kaynak kodu dosyaları vardı. Beni çok güvensizlik verici birisi olarak görüyorsanız anydesk bağlantısı kurduğumda direkt olarak kaynak kodu dosyalarını kendime aktarırdım. Adamla olan diyaloğumuza önem verdiğim için bu arkadaşla birlikte geliştirmeye başladık.

Ulan ege yıllardır milleti kandırıp dosyalarını çalıyosun bide burda mazlum edebiyatımı çekiyorsun :d aciz bir çocuksun sadece.
sana gerçekten çok acıyorum hahahahha

pumasıda egeside ayrı fırıldak. dosyaları sattığım çocuklara biri pumayı önermiş sonra yapamamış egeyi çağırmış sonrada çocukları kandırıp dosyaları çekmişler
egenin mesajları aslında bir nevi itiraf kankam iyi oku bak şuan ikiside friendly fire yaptı

Bu filesin srcsi sahibi dışında hiçkimse de yok bunu hazej kendi ücretli files konusunda söylüyor. Ayriyeyeten ilave birşey daha söyleyeyim adamda src anydeske bağlıyken kaynak kodu dosyaları vardı. Beni çok güvensizlik verici birisi olarak görüyorsanız anydesk bağlantısı kurduğumda direkt olarak kaynak kodu dosyalarını kendime aktarırdım. Adamla olan diyaloğumuza önem verdiğim için bu arkadaşla birlikte geliştirmeye başladık.
ege peki bana niye src yok dedin kanka üzüldüm la yapılır mı la benim gibi adama bu he yapılır mı kanka

Dosya mı çekmişim ne gizli saklım varmış benim? o bunu gayet iyi biliyordu resimide gönderdim yerelde kurduktan sonra sözde sorunları çözecektik. Yaşadığımız olayları adamın kendisini çık diyerek oyundan kovduğunu kendisi söyledi. Şimdi discordundan sildiyse silmiştir. Üste çıkmaya çalışma çabaları

Arkadaşlar butun sorun bu şahsı birkaç sistem eklemesi için davet etmişolmamız allahtan srcleri vermemişiz devamlı ısrarla ıstemesıne ragmen ben anydeskten calısamıyorum bana atın duzenleyeyım yanı nıet ve amac belli butun yorumları okuyamadım atsaymısız demekkı satıs konusu olarakta acıcaktı bırazdan yorumların hepsını okuyup tekrar yazıcam bende atayım bırazdan konusmaları

Egecim sana söylediğim her şey için üzgünüm. Bu kadar kötü bir durumda olduğunu bilmiyordum. Bu durumdaki bir insanın üstüne bu kadar gitmek bana uygun olan bir şey değil. Sevgilim senin hakkında bir analiz yaptı dilersen anamnez ver daha detaylı yardımcı olabilir. Bu arada 2. Dönem tez yazacak ve konusu için alanına uygun bir hastaya ihtiyacı varmış. Psikolojini incelemeyi çok istermiş.
tmm

Kusura bakma bende fırıldaklık yok oyle olsaydı konuyu ben acıp dosyaları ben paylasmısolurdum bende 50 yı askın oyunun bılgısı var kımse daha once boyle bır sorunla karsılasmadı ayrıca sen fırıldak demnle olmuyo bu ısler ınsanları tanı oyle yorum yap arkadasın sadece pack paylasımı yaptım oyuna gırıp duzenlemelerı gorsun dıye pack paylasımı ıle hıcbırsey olmaz zaten sıtede paylasılcak adamın yaptıgı duzenlerken rm rf cekıp sorunu dahada buyutup para talebınde bulunması bana guvenıp bana gelen arkadaslar benım yaptıgımı dusunup normal olarak bana tavır yapmalarıdır ben boyle bırsey gormedım arkadas ıyı baska bılgılerımız yok adamın elınde herkesı cozuyorum yavas yavas ....

Egecim sana söylediğim her şey için üzgünüm. Bu kadar kötü bir durumda olduğunu bilmiyordum. Bu durumdaki bir insanın üstüne bu kadar gitmek bana uygun olan bir şey değil. Sevgilim senin hakkında bir analiz yaptı dilersen anamnez ver daha detaylı yardımcı olabilir. Bu arada 2. Dönem tez yazacak ve konusu için alanına uygun bir hastaya ihtiyacı varmış. Psikolojini incelemeyi çok istermiş.
Bir anda ters yapıp kilitleyip hastaneye yatırmak mı bilemedim

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri