Server Files Lenas2 (HAZEJ SF) edited..

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

sehara0

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Benim ile alakalı bildiğiniz bazı şeylerin olması benim sorunlu yada psikolojik olarak hasta olduğum anlamına gelmez. Sesimin inceliği yada kalınlığından dolayı sesliye gelmiyormuşum ne alaka? ister gelirim ister gelmem asıl sesliye gelmememdeki sebep günün birinde insanlığınızı kaybedecek olmanız. Sesimle dalga geçtiniz kilomla fiziğimle her seferinde ve bunu yapmaktan çekinmediniz. Her seferinde bu duruma acı baksamda dayanamayıp sövdüğüm kişiler oldu. Bu vakitten sonra sövmeyeceğim. Varsın desin sanki şu saatten sonra sizin benim hakkımda ki düşünceleriniz değişecek. Konuştuğum kişilerle yakın arkadaşlık kurduğumda fazla samimi şekilde konuştuğum tamamen doğrudur. Samimiyetimden bile ne alıp veremediğiniz var daha düne kadar arkadaştık ne diye gelipte şimdi bana bu adamı savunuyosun @razuning dünyada bir milyondan fazla bu şekilde sorunu olan insan yaşamakta ve zaman ve yaşı geldiğinde atlatabilmekte çoğu. Beni bağlayan kişisel durumlarım bunlar sizi zerre alakadar etmez. Beni de bu şekilde eleştirmeniz gerçekten doğru değil. Senin takdirin sende kalsın atakan bana dostluğun lazım bazı kişilerle anlaşmazlık yaşadıysam yine aynı şekilde beni ilgilendirir kendi sorununuzmuş gibi ikidebir burnunuzu sokup durmayı bırakın. Beni gerçekten de sorunlu birisiymişim gibi forumlarda konulara yazıpta bu şekilde millete lanse etmeyi bırakın. Atakan bilmiyorum kimden nerden ne duydun sana kim ne anlattı ne konuştunuz bana eskiden de nekadar güveniyordun bu konu gerçekten de tartışılır. Bana kalsa senin gözünde hep şüpheliydim bu durumu cidden garipsemiyorum. Yok evden çıkmıyormuş yemek yiyormuş kiloluymuş ? size ne bundan annem babammısın da sen benim hangi durumda olduğumu bileceksin çok bilmiş şekilde konuşupta ebeveynimmiş gibi davranmaktan vazgeçin. Fazla uzatmıyacam çünkü konuya girmek istiyorum. Konunun başlığında da yazdığı gibi 7 ocakta açılacak olan lenas2 dosyalarını sızdırıyorum. Filesi indiren baksın hazejin serverinde ki catacomb sorunlu karakter ekranı sorunlu en son bunu yaptığımda karakter penceresini tamamen bitirmiştim. Konuşmayayım diyorum fakat madem birşeyleri baktınız aldınız doğru alsaydınız keşke. Sonra da muhalefet sayıp başka yerlere çekiliyor yazdıklarım. Bakın bu fileste 700 tl etcek hiçbirşey yok ne 0dan yazılmış bir ronark var nede 0dan kodlanmış özel birşey. Arasanız akşama kadar bulamazsınız. Çöp dosyalarınızı millete satmaktan vazgeçin. Ronark bizzat zamanında paylaşılan luiginanın filesi osmanlı2 ye ait filesten sökülmüştür ikisinden biri diğerini hatırlamıyorum şuan ismini. Filesin yapısı wsliktir dosyaların indirme bağlantısını aşağıya bırakıyorum, kötü yorumlarınızı kaale almıyorum. Yaşadığım sürece pişman olduğumu görüp sevinmenize asla izin vermiyeceğim.

////////////////

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Egecim sana hiç bir şekilde ne kilon ne şişmanlığın tarzında yani fiziksel kısmına hiç laf etmedim bende çok yakışıklı biri değilim aksine tipim dışarıdan bakıldığında keş biri olarak görünüyorum sadece kendine veya etrafına zarar vermenden korkuyorum bilmem anlatabiliyor muyum iyi forumlar

Egecim sana hiç bir şekilde ne kilon ne şişmanlığın tarzında yani fiziksel kısmına hiç laf etmedim bende çok yakışıklı biri değilim aksine tipim dışarıdan bakıldığında keş biri olarak görünüyorum sadece kendine veya etrafına zarar vermenden korkuyorum bilmem anlatabiliyor muyum iyi forumlar
Ben başkasına zarar vermem ve fiziksel şiddete başvuracak kadar kendimi zaptedemeyen birisi değilim. Yani senin sandığın kadar yabani birisi değilim.

Ben başkasına zarar vermem ve fiziksel şiddete başvuracak kadar kendimi zaptedemeyen birisi değilim. Yani senin sandığın kadar yabani birisi değilim.
Umarım değilsindir tek diyeceğim bu. Sana güven konusunda dedim hertürlü problem yok bana yardımcı olmak için gerçekten çok çaba sarf ettin ama senin pek sakin ve sabit bir insan olduğun konusunda emin değilim neyse iyi forumlar dilerim

Paylaşım için teşekkürler, dahili olduğunuz konulardaki düşüncelerinizi tartışma düzeyine taşımadan belirtirseniz sevinirim.
Hakaret, kötü söylem gibi durumlarda raporlayabilirsiniz.
İyi forumlar.

konudaki iki muhattabıda pek sevmem bu yüzden dosya paylaşımına özel meselelerin taşınmaması gerekiyor (benim geçmişte yaptıklarım doğru ysptığım anlamına gelmez.) sefa için değil fakat burak için üzüldüm hayırlısı olsun.

konudaki iki muhattabıda pek sevmem bu yüzden dosya paylaşımına özel meselelerin taşınmaması gerekiyor (benim geçmişte yaptıklarım doğru ysptığım anlamına gelmez.) sefa için değil fakat burak için üzüldüm hayırlısı olsun.
Özel hiç bir şey yok emin olabilirsin hasan. Beni zaten birileri sevsin diye yaşamıyorum sevmeye bilirsin( eğer benim için dediysen demediysen bu lafımı üzerine alma lütfen ) ve egenin arkasından konuşma veya farklı bir drama olmadı sefa ile tartışıklarında düşüncemi belirtim kalkıp kendisine ihanette veya farklı bir tarzda bulunmadım burada konu yanlış anlaşılsın istemiyorum

Özel hiç bir şey yok emin olabilirsin hasan. Beni zaten birileri sevsin diye yaşamıyorum sevmeye bilirsin( eğer benim için dediysen demediysen bu lafımı üzerine alma lütfen ) ve egenin arkasından konuşma veya farklı bir drama olmadı sefa ile tartışıklarında düşüncemi belirtim kalkıp kendisine ihanette veya farklı bir tarzda bulunmadım burada konu yanlış anlaşılsın istemiyorum
senide pek sevmiyorum senin içinde söyledim birden mesaj kesmeler, tripler, cevap vermemeler. çocuk çocuk davranışlar kısaca hoşlanmadığım şeyler.

Metin2 communitye bak sanarsın podyum onlara neymiş senin kilondan boyundan sesinden fiziksel özelliğinden barındırma böylelerini etrafında en iyi solo vesselam çok samimiyet iyi değil gerektiği kadar samimiyet

senide pek sevmiyorum senin içinde söyledim birden mesaj kesmeler, tripler, cevap vermemeler. çocuk çocuk davranışlar kısaca hoşlanmadığım şeyler.
Benimde hoşlanmadığım şeyler var ki cevap vermiyorum ben kalkıp aramızda olan şeyleri veya yaşanılan kısa veya uzun durumları burada dökecek biri değilim. sevmeyebilirsin zaten birileri beni sevsin diye bu hayatta yaşasaydım bu çizgilerimi hiç kazanamaz birilerinin yanında yok olup giderdim çocuk çocuk davranış değil benim ki emin ol bir insanın kalbini kırmak istemiyorsan cevap vermezsin sessiz kalırsın ben ne senin kalbini kırmak istedim ne de bir aramızda düşmanlık olsun istedim. Ben bu yönde düşünürken senin düşündüğün tarzı bilemiyorum her neyse kendi hayatında başarılar dilerim kendine iyi bak

Benimde hoşlanmadığım şeyler var ki cevap vermiyorum ben kalkıp aramızda olan şeyleri veya yaşanılan kısa veya uzun durumları burada dökecek biri değilim. sevmeyebilirsin zaten birileri beni sevsin diye bu hayatta yaşasaydım bu çizgilerimi hiç kazanamaz birilerinin yanında yok olup giderdim çocuk çocuk davranış değil benim ki emin ol bir insanın kalbini kırmak istemiyorsan cevap vermezsin sessiz kalırsın ben ne senin kalbini kırmak istedim ne de bir aramızda düşmanlık olsun istedim. Ben bu yönde düşünürken senin düşündüğün tarzı bilemiyorum her neyse kendi hayatında başarılar dilerim kendine iyi bak
helal knk çok yakınımdayken birden sessiz kalıp mesajlarıma cevap vermemen beni hiç kırmadı çok iyi düşünce helal

Dosyalar benim değil
Üzülcek birşey yok kanka burda 2 dosya paylaşıldı diye benim veya sefanın hayatından can gitmez. Ki bu arada files bana bile ait değil.

Şunu açıklığa kavuşturalım, 0dan sistem yazdım tarzında bir söylemim hiçbir zaman olmadı eklenen sistemlerin çoğu zaten warez fakat hataları giderilmiş sistemler. Source’e biraz baksaydın veya baktıysanda biraz anlasaydın ronarktaki ve kill statistic sistemindeki farklılıkları, yeni eklenen özellikleri görürdün. Beni yaraladığını veya beni kötü bir duruma soktuğunu sanıyorsan gerçekten yanılıyorsun. Bunu yaptıysam daha iyisini daha gelişmişini yaparım ama sen bundan da acizsin :) İnsanların parayla aldığı dosyaları çalıp paylaşmak gerçekten senin gibi sorunlu birinin yapacağı bir davranış. Sana gerçekten acıyorum :) hadi iyi forumlar

ne güzel canlılık geldi foruma, adam getirinde kavga büyüsün

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri